PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768105}
6,5 20 115
ocen
6,5 10 1 20115
6,2 6
ocen krytyków
Ghostland
powrót do forum filmu Ghostland

Najpierw było śmiesznie, później niesmacznie i męcząco, płacz przez 3/4 filmu,krzyki,jęki tego grubasa swoją drogą komiczne :D Dla mnie poszło tu nie tak wiele rzeczy, postaci,które miały przerażać dla mnie komediowe,te,które miały wywoływać smutek i współczucie były denerwujące poprzez ciągłe krzyki i płacz...masakra...

ocenił(a) film na 4
philip83_filmweb

I ta praca kamery, jakby montaż przez pocięcie i ktrókie sceny nie byl dość denerwujący.

ocenił(a) film na 4
Michael_van_Grand

To prawda,ale pomijając już nawet to,gdyby to był dobry film,można mu by było i to wybaczyć...jednak nie jest...

philip83_filmweb

Dokładnie!!! Toż to kupa g...a nie film!!!

philip83_filmweb

Jak dla mnie najlepszy film tego gatunku paru ostatnich lat, wysoka ocena świadczy że nie tylko ja tak myślę.

ocenił(a) film na 4
RobertWhite

Dla mnie są zastanawiające i zaskakujące te oceny.. Nie widzę niczego w tym filmie nadzwyczajnego, nie widzę w tym filmie niczego nawet przeciętnego... Wszystko tu kuleje, gra aktorska, scenariusz, fabuła, nie wiadomo skąd nie wiadomo jak i dlaczego ci ludzie to robili, farsa....Wszystko leży, na dodatek jest tak męczący, że ledwo dotrwałem do końca... No, ale spoko, każdy ma prawo do swojej opinii...

philip83_filmweb

Tobie się nie podobał, każdy ma swój gust, dla mnie oceny zasłużone, film miał zajebisty klimat, napięcie, polecam każdemu fanowi gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones