PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175811}
3,5 140
ocen
3,5 10 1 140
Ghoulies IV
powrót do forum filmu Ghoulies IV

CZy ktoś oglądał kiedys ten film? Jeżeli mieliscie to szczęście, sami wiecie. Jeżeli nie, ostrzegam was, to jeden z najgorszych filmów, jjakie było mi dane obeglądnąc. Zachęciła mnie okładka kasety, z której smiałem się przez pół godziny siedząc przy półce w wypozyczalni. Nie dałem rady obejrzec filmu do końca. Przerzuciłem się na way ambitniejszy dodgeball. Jakby co, w opisie jest błąd, ten film kręcili tarantino, jarmusch, allen.
W rolach tytułowych Jack Nicholson i Robert DeNiro.
Jako zła Alexandra Catherine zeta Jones
W rolę dzielnego policjanta wcielili się jason mewes, mark ruffalo i jon lovitz.
Jako stuntman, stuntman bob, w żałobie.
Dziewczynę policjanta gra RAchel Mcadams.
Jako statysci, joseph heller, Augusto Pinochet, james joyse (sic), jezus chrystus, henry chrystus (nie spokrewniony), aquarius z piosenki age of aquarius, mojave mo, kimkolwiek jest, kimkolwiek jest, jego brat którędy jest i człowiek, którego jeszcze nigdy nie spoykałaes, ale może kiedyas się nan natkniesz.
Budżet filmu wynosił trylion sztuk brązu, którymi zostały wypłacone aktorskie gaże. Jedna sztuka brązu, w ramach przypomnienia równa się trzem kwadryliardom jednej trzykwadryliardowej sztuki złota, co jest prawdą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones