PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856945}
4,7 24 161
ocen
4,7 10 1 24161
2,4 25
ocen krytyków
Gierek
powrót do forum filmu Gierek

Film jest na prawdę dobrze zrobiony. Oglądało się przyjemnie i można było się zrelaksować. Fabuła bardzo spokojna i dzięki temu dobrze oddawała cały klimat tamtych lat. Dużym zaskoczeniem był dla Michał Koterski, który kojarzy mi się z mało poważnymi rolami, tu pokazał swoje nowe oblicze. Byłem sceptycznie nastawiony do obejrzenia filmu, jednak rozmowa z Karolem Paciorkiem zachęciła mnie do tego i teraz wiem, że był to dobry wybór. Polecam wszystkim rozmowę, bo jest w niej dużo szczerości i autentyczności oraz opowieści z przygotowania do roli Gierka.
https://www.youtube.com/watch?v=YIG19T6R9IQ

ElRobertoo

Tak z mam podobnie po filmie z Miśka wyrasta, choć dość późno, ale lepiej późno niż wcale całkiem sensowny aktor. I szacun za takie wcielenie się w rolę nie był wcale gorszy od "starej brygady" która tu się pojawiła. A dziś widziałam migawki z premiery w jakimś kinie gdzie on był, autentyczne wzruszenie, aha i dowiedziałam się, że niezły z niego łasuch :-) Zwróciłam na to uwagę, bo sama też jestem łąsuchem, ha, ha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones