The Guitar

1 godz. 35 min.
6,5 1 830
ocen
6,5 10 1830
1 348
chce zobaczyć
{"type":"film","id":421307,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Guitar-2008-421307/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Gitara
  • muszę go obejrzeć :D

• Satch tez sie zachwycilam gitarą na plakacie ale pomylilam sie...taki kit bez sensu jak kto lubi ale plęta dosc nudna flaki z olejem a skonczylo sie tak bezadziejnie. dziewczyna nawet nie umiala grac. polecam 'August Rich' tez cos o gitarowym graniu.

• Khaosth ocenił(a) ten film na: 7

Satch Według mnie film jest średni, ale przez cały soundtrack przewijają się piękne dźwięki gitary, która zresztą jest wraz z właścicielką równorzędną bohaterką tego filmu. Film właściwie o niczym, ale ze względu na gitarę i piękną, szykowną Saffron Burrows, film oglądało mi się bardzo dobrze.

Dwa główne atuty plakatu w równie rewelacyjnej formie w filmie. ;)

• CharlotteSP ocenił(a) ten film na: 7

Satch Jak zobaczyłam gitarę stwierdzam że muszę go obejrzeć.:D Nawet jeśli
    jest beznadziejny;D Znacie jeszcze jakieś fajne o gitarze;D?

• CharlotteSP August Rush, Once, Bandslam, mało jest dobrych filmów o gitarze i ogólnie o rocku...

• CharlotteSP ocenił(a) ten film na: 7

Kinjaw August'a i Once oglądałam no.. to został jeszcze Bandslam, postaram się
    ściągnąć i obejrzeć jak najszybciej, dzieki:)

• Khaosth ocenił(a) ten film na: 7

CharlotteSP "Desperado" i chyba "el Mariachi". Zwłaszcza w tym pierwszym jest kilka ciekawych sposobów na wykorzystanie gitary, a właściwie jej futerału. :)