PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=954}

Gniew oceanu

The Perfect Storm
7,0 49 558
ocen
7,0 10 1 49558
5,1 7
ocen krytyków
Gniew oceanu
powrót do forum filmu Gniew oceanu

Cóż. Obejrzałem dopiero w Tv i jakoś to wzburzone morze nie robi już takiego wrażenia jak gdy film powstał.
Bardzo podobała mi się strona aktorska. Ale patos był wręcz odstręczający. Film uratowało takie a nie inne zakończenie - bo inaczej byłby to taki marynistyczny 2012 - czyli główny bohater jest niezniszczalny.
Baaaaaaaaaaaaardzo, bardzo bardzo niepodobała mi sie muzyka. Jeden temat muzyczny w scenie finałowej był fajny i powodował miłe dreszcze na plecach, ale poza tym był tak rzewny, patetyczny, tak... przesadny... Nie ma potrzeby podkreślać muzycznie każdej sceny - w końcu widz jeśli tylko nie jest niewidomy to widzi co się dzieje na ekranie. A tu groza na ekranie i groza w głośnikach - łeb w łeb to samo. A jak słodko to aż mdli. Jak patos to aż popkorn utyka w gardle. Film ostatecznie mi się podobał, ale muzyka była zbyt przesadzona wg mnie :/

Wojtulek

Muzyka była znakomicie skomponowana i wkomponowana, Osobiście zwracam bardzo dużą uwagę w filmach na ścieżkę dźwiękową. I jak dla mnie nie było jej za dużo w tym filmie. James Horner spisał się wyśmienicie.

ocenił(a) film na 8
Wojtulek

Gdzie tam był patos?

ocenił(a) film na 7
Wojtulek

Ja się też pytam, gdzie tam był ten patos?

ocenił(a) film na 7
van_der

Teraz to ja już nie pamiętam :D
Ale wszystko zależy od dnia i nastroju - może akurat byłem w jakimś podniosłym nastroju (udany projekt w pracy czy coś?). :)
Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 6
Wojtulek

minęło tylko 8 lat! musisz pamiętać :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones