PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 234
oceny
6,2 10 1 80234
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Myślałem że pierwsza część była słaba, ale tu jest jeszcze gorzej...

ocenił(a) film na 4
siLk_2

Dokładnie. Nie oglądałam pierwszej części, bo na drugą natknęłam się przypadkiem i obejrzałam z nudów, ale akcja dzieje się zbyt szybko, wszystko jest zbyt oczywiste i wgl nie trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 3
siLk_2

Pierwsza była do obejrzenia. Druga z jej pokręconym powinowactwem postaci z mitologii zawstydza najtańsze południowoamerykańskie telenowele. Do tego przedłużane i powtarzane ujęcia w scenach walki, wypełnianie czasu obrazem efektów komputerowych, nic nie wnoszących do treści i ciągłe odradzanie się i nabieranie sił przez głównego bohatera po każdej przegranej walce czy druzgocącym ciosie w końcu rozbawiło nawet dziecko, które to oglądało. I tu pytanie: do jakiej widowni adresowany jest ten film - za brutalny dla dzieci, za infantylny dla dorosłych... .

ocenił(a) film na 8
Seecue

mi sie tam podobal chodz rzeczywiscie moglby byc lepszy, nie bylo wszystkich bogow oraz za slabo przedstawiane sa ich moce, sa za bardzo ludzcy, dziwie sie ze jest tak malo filmow o mitologi greckiej ktora kocham a przeciez historyjek jest bardzo duzo

haliboy

Przecież w filmie było wyraźnie powiedziane że Bogowie tracą moce, to był ich schyłek, potrzebowali pomocy - dlatego byli tacy słabi. Spałeś?

I nie rozumiem po co więcej Bogów. Ich jest kilkunastu, jaki miałoby sens ich pokazywać wszystkich? Na 10 sekund? Lepiej chyba pięciu lepiej zarysowanych, tak jak jest tutaj. Zresztą w scenach usuniętych masz jeszcze paru.

ocenił(a) film na 8
nevler

wiem ze tracili moce ale jak na to to i tak byli bardzo ludzcy, widzilalem to jakis czas temu wiec teraz mi trudno przytoczyc przyklady ale pamietam to dokladnie, jedynie jak ares machal bulawa to bylo czuc moc ale ze zeus dal sie sprac synkowi to sie zdziwilem nawet oslabiony zeus powinien ich zmieszac z blotem

ocenił(a) film na 3
siLk_2

Tragedia, zmasakrowali taką dobrą mitologię na potrzeby ... no właśnie czego? Można się bawić w przeinaczanie rzeczy aby przekazać coś ważnego etc. ale tutaj zrobili sieczkę bez podstaw. Słabiutki film.

ocenił(a) film na 3
siLk_2

mnie się pierwsza część nawet spodobała ale druga to dla mnie porażka na całej linii. Jedynie efekty specjalne sa spoko reszta to kicz. Te dialogi i gra aktorska, oklepane to wszystko (Liam Neeson nic nie wnosi swoją osoba, a jedynie nazwisko)

ocenił(a) film na 3
siLk_2

Pierwsza czesc byla slaba i glupia, ta tez jest slaba i glupia, co oznacza, ze tworcy trzymaja poziom. To film dla dzieci do lat 12. Brutalny? Bez jaj. Niektore kreskowki sa brutalniejsze. Nasycenie infantylizmem i glupota rzadko spotykane.

ocenił(a) film na 2
siLk_2

lepiej bym nie ujal zdania nt. tego filmu niż w tytule watku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones