PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31859}

Godzilla kontra Megaguirus

Gojira tai Megagirasu: Jî shômetsu sakusen
6,1 1 384
oceny
6,1 10 1 1384
Godzilla kontra Megaguirus
powrót do forum filmu Godzilla kontra Megaguirus

Ja za bardzo nie mogę sie wypowiadać bo z Showa widziałem tylko trzy części:"Hedorę","Megalona" i "Mechagodzillę",ale widziałem urywki więc co nieco mogę o niej powiedzieć. Nie podoba mi się to całe "zdziecinienie" Godzilli w serii Showa. Według mnie zaczęła i skończyła się ona w wielkim stylu. No to dobra podsumowanie(tych co widziałem):
1."Godzilla kontra Hedora" - jedna z moich ulubionych,ciekawe(horrorystyczne spojrzenie na te filmy) oraz przesłanie
2."Godzilla kontra Megalon" - jedna z najgorszych części,właściwie nie o Godzilli(pojawia się dopiero pod koniec) tylko o tym obciachowym
Jaguarze
3."Godzilla kontra Mechagodzilla" - super muzyka,ciekawa fabuła i fajne sceny walk potworów
No i dobra mamy serię Heisei. Według mnie najlepsza do tej pory. Kiepsko się zaczęła ale za to skończyła w pięknym stylu. "Godzilla kontra Destruktor" to według mnie najlepsza część ze wszystkich Godzilli. Do tego całkiem sporo nowych potworów:Biollante,Mecha King Gidora,Battra,Kosmogodzilla i Destruktor. No i dobra mamy serię Shinsei. Zaczęła się w pięknym stylu "Powrotem Godzilli",skończyła trochę gorzej "Final wars" ale to chyba najgorsza seria(głównie ze względu na lipne efekty specjalne,które w Heisei były całkiem niezle).

1.Heisei
2.Showa
3.Shinsei

użytkownik usunięty
What_The_Fuck

Showa - Pierwsza seria najlepiej się ogląda bo to dzieła pionierów godzilli
heisei - Jak dla mnie mogli się bardziej postarać jak na tamte lata
Millennium - Nazwa chyba od pierwszego potwora Millenniana ale też bardzo dobra

ocenił(a) film na 8
What_The_Fuck

Dziwne twe zdanie bo w Shinsei efekty są dobre( no może w 2 pierwszych filmach z serii średnie.)

ocenił(a) film na 5
What_The_Fuck

Dla mnie:
1.Heisej
2.Shinsei
3.Showa
Heisej ma naprawdę bardzo solidny równy poziom moim zdaniem(może Spacegodzilla trochę słabszy ale sentyment mam do tego filmu); Shinsei bardzo nierówna fajne klimatyczne Powrót Godzilli i Godzilla vs Megaguirus, genialna Wielka Bitwa Potworów później trochę słabsze i mniej podobające mi się seria z Kiryu i głupie Godzilla Finał Wars. Na koniec Showa które zaczyna się chyba najlepszym Godzillą z 1954 roku ale potem jest już tylko gorzej, poza klimatem niektórych filmów np Godzilla vs Mechagodzilla czy Godzilla Kontratakuje.
Na koniec warto jeszcze docenić powstałe w ostatniej dekadzie Monsterverse od Amerykanów, ale narazie nie wiem jak je tu sklasyfikować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones