PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31859}

Godzilla kontra Megaguirus

Gojira tai Megagirasu: Jî shômetsu sakusen
6,1 1 384
oceny
6,1 10 1 1384
Godzilla kontra Megaguirus
powrót do forum filmu Godzilla kontra Megaguirus

Okłamujecie samych siebie, naciagacie na twraze maski współczesnych efektów filmowych - uważacie się za lepszych, bo żyjecie w XXI wieku? Ja zyłem i w XX i się NIE WYWYŻSZAM. Godzilla może nie ma takich efektów jak AVATAR - KOMERCJA I BANAŁ, drodzy ludzie, banał w czystej, wyselekcjonowanej postaci, ale ma UORK i MAGIĘ. Jak możecie okradać przyszłe pokolenia z pięknych, mądrych filmów? Paląc kasety o Gadzilli? Mój Gadzyl będzie żyć wiecznie, wasze nowoczesne domy i super filmy PRZEMINĄ, jutro nikt o nich nie będzie pamiętał. MATRIX - co to jest MATRIX? A o Godzilli CAŁE POKOLENIA będą pamiętać! O, tak, tak! I wiesz, ejst takie powiedzenie - KOMU BÓG DAJE, TEN DZIEKUJE! Bóg dał! Ale nie efekty specjqalne, on dał nam coś, co sprawia, że powstają rzesze fanów, zgromadzernia, kluby. Tak, kluby FANÓW, ba M I Ł O Ś N I K Ó W Gadzylka (pieszczotl;iwie o naszym ,,potworku"). O, tak! I co teraz? Co teraz? Ziemia stanie? Haha, żałosne. Niski wasz poziom, ludzie!

ocenił(a) film na 4
krolockvonkrolock

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 4
krolockvonkrolock

Ja cięęę.... Napisz co brałeś, chętnie spróbuję..... Niezłą masz jazdę.....

_illusion_

Godzilla go kopnął w dupę i takie są tego skutki.

krolockvonkrolock

No nie masz czym się chwalić skoro tak stary jesteś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones