PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750312}
5,9 29 059
ocen
5,9 10 1 29059
5,2 18
ocen krytyków
Godzilla vs. Kong
powrót do forum filmu Godzilla vs. Kong

Czy tylko dla mnie ten film to totalna papka dla najmłodszych nastolatków, która nawet nie zbliża się do choćby starych już Transformersów?

Cukierkowe kolory, zero scenariusza, pomysł na Konga z toporem świecącym się jak młot Thora, świat pod światem gdzie kuleje grawitacja.

Do tego Godzilla, który powinien małpę rozerwać na kawałki dostaje od niego przez pół filmu wpier*** i to także pod wodą gdzie małpiszon powinien się utopić.
Dopiero na koniec przed pojawieniem się Mecha-Godzilli małpiszon zostaje lekko usadzony.
Swoją drogą małpa ma dużo więcej on screen time a przynajmniej tak to wyglądało.

A właśnie Mecha-Godzilla. Totalnie zmarnowany potencjał. Może z 10 minut na ekranie i żadnego solidnego backgroundu.
Goryl gada na migi, ciekawe do jakiej szkoły chodził.
Aktorzy tutaj nie istnieją, są tylko dodatkiem do CGI.
Oczywiście Kong i Godzilla łączą na koniec siły by zniszczyć Mecha-Godzillę.
Godzilla ładuje Kongowi nawet jego topór, Quick Charge 5.0 normalnie.

Dawno nie oglądałem tak złego filmu.

Czy by kogoś zabolało zrobić film mroczny, ciemny, wyprany z kolorów ze scenariuszem pociągniętym tak by to miało jakikolwiek sens, by to co dzieje się na ekranie miało jakieś uzasadnienie? Czy by nie było odbiorców?

Za dużo widocznie wymagam w tym dziwnym czasie.

MJRegul

A ja sądzę że zostałeś popsuty przez mamę i tatę. Do szafy.

ocenił(a) film na 8
MJRegul

Wydaje mi się że niektórzy mylą filmy z rzeczywistością XD

MJRegul

film to bzdury i jeszcze raz bzdury, a bierze się to stąd, że Amerykanie to naiwny naród, nie wszyscy, ale autorzy tego filmu (i setek innych) naiwnością graniczą z tępotą

ocenił(a) film na 8
MJRegul

jak transformersy uważasz za dobre filmy to nie mam pytań

ocenił(a) film na 8
MJRegul

Zupełnie się z Panem nie zgadzam.
Fabuła istnieje i jest naprawdę złożona - APEX wykorzystał ataki Godzilli na swoje placówki by stwierdzić, że Godzilla odwrócił się od ludzkości. To miało przekonać "nadzorców" Konga, by mógł on wskazać im drogę do źródła energii mającej zasilić Mechagodzillę.
Poza tym nie rozumiem argumentu, że to źle iż Kong zna język migowy i umie posługiwać się toporem - w "Kong: Wyspa Czaszki" walczył z Czaszkołazem Alfa przy pomocy śrub statku na łańcuchach oraz rozumiał ludzkie emocje.
Jeśli chodzi o Mecha to przecież faza testowa i rozrzucenie na łopatki Godzilli ujawniło jego niesamowity potencjał.

ocenił(a) film na 4
MJRegul

Oglądałem ten film z przyjemnością do momentu, w którym wlecieli pod ziemię, a tam było jasno jak na powierzchni. Potem mnie dobił topór, bo kto go wykonał.

ocenił(a) film na 8
MJRegul

Mi się GvsK podobał. Jestem fanem godzilla. Widziałem wszystkie filmy i wciąż chce więcej pomimo 30 lat na karku. Mam ogromny sentyment do króla więc nie dostrzegam (bądź nie chcę dostrzec) głupot. Najważniejszy jest dla mnie jaszczur. Liczę na kolejne filmy.

ocenił(a) film na 4
MJRegul

Cienizna. Zero głębi. Zero klimatu. Puste postaci zaczęte od tak, żeby jakoś było. Wątek z tym czarnym, grubym i dziewczyną w ogóle bez sensu - tylko irytował . Godzilla nie dał rady Kongowi w wodzie. W ogóle trochę do dupy ten film.

ocenił(a) film na 3
MJRegul

W razie czego, o wszystko można spotkać murzyna z filmu. On w mig łapie i wie wszystko.

MJRegul

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 2
MJRegul

Witam w klubie :) Film dla idiotów i ludzi psychicznie rozstrojonych. Przepraszam, jeśli obrażam publikę. Najlepsze jak Kong na początku podrapał się po tyłku, tam mają tych bardziej inteligentnych..

ocenił(a) film na 8
MJRegul

Ludzie, ten film ma dostarczyć rozrywki a nie bazować na faktach czy prawach fizyki. Oczywiście, że King kong , Godzilla czy pusta ziemia nie istnieją, więc gdyby reżyser chciał, to by mógł nawet Jezusa w stroju czerwonego kapturka tam dać. A poza tym w tym filmie było więcej realizmu niż w John Wick czy Szybcy i wściekli. Podałem akurat te tytuły bo wielu jara się tymi stekami bzdur, które są nazyane filmami filmami

ocenił(a) film na 3
jaguar1988

Jak tak czytam te komentarze w tym wątku, to wychodzi na to że wystarczy zignorować wszystkie bzdury, jakie są w tym filmie, olać fabułe, aktorów, uznać logike oraz zasady fizyki za dowolone przyjęte - dynamicznie zmiennie w czasie filmu i mamy film 10/10.

ocenił(a) film na 7
maciodb

Tak i wtedy mamy film 10/10

MJRegul


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

ocenił(a) film na 2
kotbury

czy prawie 40 na karku to jeszcze bycie gimbusem? czy już oczko wyżej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones