PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750312}
5,9 28 995
ocen
5,9 10 1 28995
5,2 18
ocen krytyków
Godzilla vs. Kong
powrót do forum filmu Godzilla vs. Kong

W zasadzie film można skrócić do 2 - 3 filmików na YT :)
1- Gad walczy z małpą na wodzie,
2- gad i małpa walczą w mieście i Kong dostaje,
3- gad i małpa walczą z robotem.
Dodatkowo jakieś przerywniki po 9 sekund pt. Złowrogi śmiech Godzilli.
Całość zamykamy w jakiś 10 minutach i tyle.

Wszystkie sceny z ludźmi, którzy są tylko dodatkiem do tła, nie wnoszą niczego do fabuły (może poza oczywistością, że źli ludzie muszą być zmiażdżeni albo pożarci ect.) której z resztą nie ma. Puste wnętrze Ziemi, świat do góry nogami, Kong który ogarnia na migi, pojazdy z napędem antygrawitacyjnym lecą jak w StarTreku, postać głupowatego murzyna, który sili się na bycie zabawnym, grupa dzieciaków dostaje się do "strzeżonej" tajnej placówki bez większych problemów i przeszkód itd. itd. -

Serio ten film jest tak głupi i pozbawiony czegokolwiek co mogłoby służyć za logiczną fabułę z np. potrzebnymi bohaterami którzy coś wnoszą, że nie warto na niego tracić czasu. Jw. wejść na yt i oglądnąć sobie walki potworów.

Oglądając GvsK miałem nieodparte wrażenie, że ludzie biegają w koło krzycząc bez sensu a wielka małpa rozgniata ich jak robaki i nikt w zasadzie nie dziwi się, że inni giną. Dodatkowo ten świat Konga do góry nogami, nawet nie mam ochoty stawiać pytania, kto wybudował te wszystkie struktury...

ocenił(a) film na 8
Simon_Harrison

No tak .Jak dla mnie nie było tragedii ale niedosty został

ocenił(a) film na 2
Simon_Harrison

Powiązać fabularnie ??? K..wa tego się nie dało oglądnąć do półowy. Film dla idiotów i ludzi psychicznie chorych. Scenariusz i zachowania osób w tym filmie poza dziewczynką nie mają absolutnie żadnego sensu. BTW. Program Monarch to był program służb CIA traktujący ludzi niesamowitą traumą, a tu pozytywna organizacja. To samo, logo loży masońskiej i pozytywny bohater titans-truth. Nieźle piorą wam mózgi tymi produkcjami.

ocenił(a) film na 2
Eriadel

Przepraszam *połowy

ocenił(a) film na 7
Eriadel

Bo na takie produkcjie idzie się z popcornem, w celu odmużdżenia, a nie np. refleksji :)

ocenił(a) film na 7
Dawid_Konc

I nie przejmój się pisownią.

ocenił(a) film na 7
Eriadel

I jak patrzyłem na twój profil to widziałem, że wysoko oceniłaś Interstellar. Wiesz może gdzie go obejrzeć?

Eriadel

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

ocenił(a) film na 5
Simon_Harrison

Nie ukrywam ciężko mi się oglądało ten film prawie dwie godziny jakieś fabuły, która jest jakby zrobiona by sztucznie przeciągać ten film. Rozwalanie miasta i efekty są efektowne ale co z tego ?

somar91

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

Simon_Harrison


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones