PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=58}
6,0 48 944
oceny
6,0 10 1 48944
4,2 13
ocen krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Ja szczerze wam powiem, ze bardziej od wersji japonskiej podobala mi sie wlasnie ta godzilla, poniewaz byla wiarygodna.
a japonska ?, jakies modele miniatury i wgl. niby fajnie to czasami wyglada miniatury, ale bez przesady. niby skad sie ta godzilla wzela ? nie wiadomo a tutaj wszystko wiadomo bardzo udany film szkoda ze nie wyszla czesc nr 2 .

ocenił(a) film na 5
zs_dawo_26

Wiarygodna? Kilkunastopiętrowy potwór nagle znika w środku pościgu w środku miasta? I to dwa razy? I nikt go nie widział?

zs_dawo_26

Ależ wiadomo. "Gojira" (1954), "Godzilla vs King Ghidorah" (1991), "Godzilla Mothra King Ghidorah" (2001). Tam są odpowiedzi na twoje pytanie.

zs_dawo_26

niesłychanie wiarygodna :) lol

ocenił(a) film na 9
zs_dawo_26

Ja się zgadzam z założycielem tematu, Amerykańska wersja jest świetna, ciekawe jaka będzie ta w 2014

ocenił(a) film na 2
zs_dawo_26

"poniewaz byla wiarygodna"
Godzilla i Wiarygodna do słowa przeciwstawne - to po pierwsze.
Po drugie "Godzilla"/"Gojira" to imię męskie i z założenia Gojira jest płci męskiej - jakim cudem zniósł jaja? WIARYGODNOŚĆ :D
No i po trzecie nie wiem jak można uznać za wiarygodne UKRYWANIE się tej wielkości stwora w mieście - biorąc pod uwagę satelity, kamery miejskie, oraz obywateli którzy czuliby się w obowiązku powiadomić jakieś służby, że w "pustostanie" na przeciwko przebywa "nielegalnie" jakiś bezdomny o wymiarach 100 na 100m ;P?!

"niby skad sie ta godzilla wzela"
Zostało to wyjaśnione DOKŁADNIE w filmach:
Gojira (1954)
Gojira tai Kingu Ghidora (1991)
i jeszcze w kilku innych zostało to wspomniane.

Gojira

To ze imie meskie to zycie bywa okrutne legwam zniosl jaja, aa ukrywala w miescie, w wodzie raczej

ocenił(a) film na 2
zs_dawo_26

"Ukrywała" - czyli, że niby kto?

ocenił(a) film na 7
Gojira

Chociażby dlatego że wyraźnie powiedziano w filmie "Rozmnaża się bezpłciowo". Co do filmu dałem 7/10 i też uważam że amerykańskie monstrum jest lepsze. Japończycy powinni dziękować Amerykanom że tak upiększyli ich bestię. Ale to tylko moje zdanie.

zs_dawo_26

dobry zart. hehe, "wiarygodna" :)))))))

ocenił(a) film na 3
zs_dawo_26

Ja powiem tak, japońska godzilla to godzilla. A amerykańska to przerośnięty dinozaur. Jedyne plusy tego filmu to INNE wykonanie (ja wolę stare sprawdzone japońskie) i Nowy Jork zamiast Japonii, ale to wszystko było za pierwszym razem.

ocenił(a) film na 8
Lwie_Serce

Amerykanie wszystko robią po swojemu, tylko żeby kasy sb nabić.... Ale z tą Godzilla moim zdaniem lekko przesadzili (może sie nie znam na jaszczurkach ale 200 jaj na raz to dla mnie lekka przesada), a tak to bardzo dobrze wyszło.. ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones