PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=58}
6,0 48 944
oceny
6,0 10 1 48944
4,2 13
ocen krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Szkoda mi Godzilli, oni zabili jej dzieci biednej. I dlatego ich goniła.
Czekam na film o Godzilii którym to ona zabije ludzi i bedzie żła długo i szcześliwie

użytkownik usunięty
peter123321

godzilla fajna ;) ale małe zjadłby ludzi wiec ...

mogłyby zjeść, to tylko film a wogóle małe potrzebuja mięska :)

ocenił(a) film na 6
peter123321

i tak jedzą tylko ryby. mi też było żal gadzinek

użytkownik usunięty
szmylc3

mi leży na umyśle cywilizacja ludzka i dlatego nie lubie jakoś tych tworów katastroficznych i postkatastroficznych

Godzilla jest the best !

peter123321

Według mnie godzilla jest na pyszczku podobna do mojego żółwia.=D

ocenił(a) film na 6
ILOVES

haha dokladnie ja swojego nazwalem godzilla ;PP

ocenił(a) film na 3
szmylc3

Trzeba było go zatem nazwać Zilla. Bo to coś, co widać na ekranie Emmerichowskiego chłamu, to nie jest Godzilla.

ocenił(a) film na 6
Der_SpeeDer

w sumie racja, bo nie jest gumowe.

ocenił(a) film na 3
szmylc3

Nie.

To nie jest Godzilla, bo nie ma w sobie NIC, co by Godzillę cechowało. NIC. Z wyglądu nie przypomina go w ogóle. Z charakteru też nie (Godzilla to atomowy potwór, mający swój charakter - Zilla to zwykły zwierzak). Również, nie ma dwóch innych jego cech charakterystycznych. Dwie, kurna, proste rzeczy - a) Godzilla jest (prawie) niezniszczalny b) Godzilla zieje ogniem (a raczej strumieniem radioaktywnego gazu). Zilla nie ma żadnej. To tak, jakby pokazać film z facetem nie umiejącym ani strzelać siecią, ani łazić po ścianach, i nadać temu filmowi tytuł Spider-Man. To nie byłby żaden Spider-Man, amerykański chłam to nie jest żaden Godzilla. Tyle.

ocenił(a) film na 6
Der_SpeeDer

fakt, jest zupełnie inny, wygląda mało oryginalnie ( bo jak mieszanka legwana z tyranozaurem) jest śmiertelny i jest samcem który złożył jaja, nie ma charqakteru tylko instynkt głodnego zwierza, ale ja pochodze z tego pokolenia, które przegapiło japońskie godzille i pewnie jest czego żałować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones