PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=58}
6,0 48 944
oceny
6,0 10 1 48944
4,2 13
ocen krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

popłakałem się na końcowej scenie! serio szkoda mi było tego jaszczura! a ludzie się cieszyli ,jakoś smutno mi się scenie zrobiło na tej! ludzie to jednak wsiury bez uczuć!

ocenił(a) film na 7
paul_van_dyk_87

Zgadzam sie, mi tez go było szkoda.

ocenił(a) film na 8
Michalq

heh, ja tez bym sie popłakał gdyby taka jaszczura mi rozdeptała dom, a potem została zastrzelona:D naprawdę wielka szkoda ;P

ocenił(a) film na 6
stary_grabarz

nie masz uczuć :( to tylko bezmyślny gad, ale też ma uczucia.

ocenił(a) film na 3
paul_van_dyk_87

Ja tam sie lekko wzruszyłem za pierwszym razem (nim obejrzałem japońską godzille, np. pierwszą lub z 95). Już za drugim razem nie czułem nic, śmierć wielkiego zmutowanego legwana i tyle.

paul_van_dyk_87

Jestem w trakcie oglądania i ja tam trzymam za nią kciuki :D Małe godzilki mogłyby opanować Nowy Jork i w końcu byłoby fajne zakończenie jakiegoś filmu :)

paul_van_dyk_87

Oczywiście, że szkoda jaszczura! Ludzie z czołgami i rakietami - a co jaszczur winny? Przecież to tylko zwierze, zmutowane z winy ludzi. Dlatego nie przykładałem się do oglądania tego filmu. Tak właściwie jestem ten rocznik, który został wychowany na japońskiej Godzilli. Kiedyś to królowała Gamera - wielki zmutowany żółw - oj to były piękne czasy dla Godzilli.

Akurat teraz leci na Polsacie i jest scena jak Godzilla dostała rakietami na moście - biedny jaszczur :-(

ocenił(a) film na 4
paul_van_dyk_87

Mi bardziej niż jaszczurek szkoda Emmericha.

użytkownik usunięty
paul_van_dyk_87

Też mi było szkoda i małych i jaszczura. Smutne te sceny hehe

paul_van_dyk_87

Hmm,szkoda ci wielkiej radioaktywnej iguany,która rozpierniczyła cały Nowy Jork i zabiła setki ludzi.No tak,przecież nie wiedziała,że źle robi.

ocenił(a) film na 5
paul_van_dyk_87

Mi też jak mały byłem. Taki sympatyczny był. Mogli dać mu wygrać.

paul_van_dyk_87

Ech... znowu oczekiwałem szybkiej akcji, a trafiłem na wyciskacz łez : (nine((9( Strasznie mi szkoda wielkiego gada, aż chętnie bym poszedł do zoologicznego i wyhodował następcę Godzilli : )zero)))0)))

ocenił(a) film na 1
Kalembik

ahahaah komentarze super uśmiałem się:D

użytkownik usunięty
paul_van_dyk_87

Ja jak oglądałem to kibicowałem Godzilli - chciałem żeby rozwaliła tych śmiesznych Azjatów no i się nie doczekał. Ocena niska bo film słaby ale Godzilla jak najbardziej pozytywny bohater.

TO MJENCZAK!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones