Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:03

Zobacz Godzina oczyszczenia zwiastun

Film

The Cleansing Hour

2019 1 godz. 34 min.
5,5 1 532
oceny
5,5 10 1 1532
759
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"id":"832452","linkUrl":"/film/Godzina+oczyszczenia-2019-832452","alt":"Godzina oczyszczenia","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/24/52/832452/7902482.2.jpg"}
Drew i Max prowadzą popularny internetowy program, podczas którego na żywo dokonują inscenizowanych egzorcyzmów. Misterne oszustwo wymyka się jednak spod kontroli, gdy w aktorkę wcielającą się w opętaną wstępuje prawdziwy demon.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Godzina oczyszczenia
Godzina oczyszczenia (2019) Zwiastun nr 1 (polski) 1:03
Godzina oczyszczenia
Godzina oczyszczenia (2019) Zwiastun nr 1 1:07
Godzina oczyszczenia | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2019 | Film Wielebny Max i jego przyjaciel Drew prowadzą cieszący się ogromną popularnością na całym świecie internetowy program, podczas którego na żywo dokonują egzorcyzmów. Licznie zgromadzeni widzowie nie mają jednak świadomości, że podcast jest perfekcyjnie zainscenizowanym oszustwem. Pewnej nocy sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy we wcielającą się w opętaną narzeczoną Drew, Lane, wstępuje prawdziwy i szczególnie okrutny demon, zamieniając studio w piekielną otchłań.

Wielebny Max i jego przyjaciel Drew prowadzą cieszący się ogromną popularnością na całym świecie internetowy program, podczas którego na żywo dokonują egzorcyzmów. Licznie zgromadzeni widzowie nie mają jednak świadomości, że podcast jest perfekcyjnie zainscenizowanym oszustwem. Pewnej nocy sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy we wcielającą się w opętaną narzeczoną Drew, Lane, wstępuje prawdziwy i szczególnie okrutny demon, zamieniając studio w piekielną otchłań.

tytuł oryg.
The Cleansing Hour
inne tytuły
Godzina oczyszczenia Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zaskoczenie

  radik333

  Budżet niski, ale bawiłem się naprawdę bardzo dobrze, taka piękna śmieciówka.

 • Egzorcyzmowanie..

  dzyniu88 ocenił(a) film na 2

  na lajwie. A że wymknęły się te egzorcyzmy spod kontroli, no to już inna bajka. Zły aktorsko, fabularnie i mało wciągający. Taka męczarnia co rusz z głupim realizacyjnym pomysłem w scenariuszu.

 • Groteskowość Tematu 2/10

  kinoman1985 ocenił(a) film na 2

  Kiedyś wieczorem na Polsat News oglądałem odcinek o egzorcystach był to program Skandaliści a ty był poruszany własnie ten temat może wykorzystywanie przez psedo księzy którzy pod przykrywką wypedzania ducha po prostu tortuwali ofirary czy nawet gwałcili Gdzie chorobe psychiczna przypisywano ... więcej

 • bardzo fajny ....

  jolerroo ocenił(a) film na 8

  .... jak na niski budżet :)

 • Elegancki

  Mario_West ocenił(a) film na 7

  Sprawnie technicznie zrealizowana historia o egzorcyzmach,ze sporą dawką humoru. Zero nudy,zabawa totalna

  8