PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31178}
7,0 2 263
oceny
7,0 10 1 2263
Godzina pąsowej róży
powrót do forum filmu Godzina pąsowej róży

Oglądałam go dawno temu ale pamiętam, że wtedy był dla mnie rewelacyjny. Niesamowicie mnie wciągnął. Drugim podobnym filmem był ,,Małgosia kontra Małgosia". Uwielbiam filmy w takich klimatach: kostiumy, przenoszenie się w czasie, tajemnica. W latach gdy ten film oglądałam TVP puszczała niewiele ciekawych filmów, być może dlatego ten (i ,,Małgosia") zrobiły na mnie tak duże wrażenie i zapamiętałam je jako cudowne. Nie wiem czy nadal by mi się tak bardzo podobał ale myślę, że z sentymentu do tamtych czasów pewnie tak.

aam38

Wrzucilem na YT

ocenił(a) film na 9
CyboRKg

No rewelacja ! :) Bardzo, bardzo dziękuję ! I życzę Wesołych Świąt :)

ocenił(a) film na 8
aam38

Na ogół jak się wraca po latach to takiego wrażenia to tak już nie robi. Widzimy więcej błędów i niedoskonałości. Ja ten film zobaczyłem dzisiaj w tv, ale i tak mi się spodobał, choć tu bardziej za tęsknotą za tamtymi czasami, za tamtymi kobietami. Tęsknota to może złe słowo bo nigdy takich czasów nie przeżyłem, ale jestem sobie w stanie wyobrazić. A ta Małgosia to z jakiego roku ? to film ma być, nie potrafię nic znaleźć.

ocenił(a) film na 9
wysyp

Z 1980r. Główną bohaterkę gra Ewa Wencel. I zdaje mi się, że to był raczej teatr a nie film. Film pod tym tytułem jest z 2008r, (jest na Filmwebie) nie widziałam go ale ma bardzo niską ocenę więc raczej nic ciekawego.

aam38

Tez uwielbiałam i Godzinę pąsowej róży i Malgosia kontra Małgosia. To chyba faktycznie leciało w paśmie teatr młodego widza... czy coś podobnego. Wtedy tv miała jednak coś przekazywać, jakieś wartości. Obecnie programy dla młodzieży ( czy w ogóle są jakieś???) to raczej sieczka.... obecnie jednak młodzież wychowuje się na YT wiec fajnie ze CyboRKg wrzuciłeś na YT. Pozdrawiam fanów tych produkcji.

ocenił(a) film na 9
patty2_p

To prawda,kiedyś było dużo więcej wartościowych filmów, seriali, programów. Szkoda, że tv pod tym względem tak bardzo zmieniła się na minus. Pozdrawiam również .

ocenił(a) film na 7
aam38

Przydałby się remake

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Jeśli byłby dobrze zrobiony to czemu nie. Jednak często te nowe filmy są dużo gorsze od starych dlatego mam obawy jak taka powtórka by wyszła. No i na pewno nie byłby to już ten sam klimat dawnych lat, Ale kto wie, może wyszłoby fajnie?

ocenił(a) film na 7
aam38

Remake Szatana z 7 klasy wyszedł cienko

ocenił(a) film na 9
giovanni50

No właśnie. Te nowe to już nie to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones