Odtwórz Zwiastun nr 1 1:56

Zobacz Godzina wilka zwiastun

Film

The Wolf Hour

2019 1 godz. 39 min.
5,5 1 151
ocen
5,5 10 1 1151
325
chce zobaczyć
{"rate":4.75,"count":4}
{"id":"830386","linkUrl":"/film/Godzina+wilka-2019-830386","alt":"Godzina wilka","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/03/86/830386/7900349.2.jpg"}
Bronx, upalne lato 1977. June nie opuszcza mieszkania, a jedynym jej kontaktem ze światem zewnętrznym jest dostarczający jedzenie kurier. Wkrótce zaczyna być dręczona domofonem, który dzwoni o różnych porach dnia i nocy.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Godzina wilka
Godzina wilka (2019) Zwiastun nr 1 1:56
nr 1 nr 1

Duszny, klaustrofobiczny portret June Leigh, młodej pisarki i ikony kontestacji, która w 1977 roku, pogrążona w depresji, postanowiła nie wychodzić z zagraconego mieszkania na Bronksie. Nowy Jork toczy fala upałów, miasto terroryzuje seryjny zabójca zwany Synem Sama lub 44-kalibrowym mordercą. Kiedy ktoś zaczyna nagabywać June, dzwoniącDuszny, klaustrofobiczny portret June Leigh, młodej pisarki i ikony kontestacji, która w 1977 roku, pogrążona w depresji, postanowiła nie wychodzić z zagraconego mieszkania na Bronksie. Nowy Jork toczy fala upałów, miasto terroryzuje seryjny zabójca zwany Synem Sama lub 44-kalibrowym mordercą. Kiedy ktoś zaczyna nagabywać June, dzwoniąc do niej bez powodu przez domofon, niepokój bohaterki przeradza się w paranoję. Zamknięta w czterech ścianach, ograniczająca kontakt ze światem zewnętrznym do minimum, będzie w końcu zmuszona przepracować trawiące ją lęki.

studio
Automatik Entertainment
tytuł oryg.
The Wolf Hour
inne tytuły
Godzina wilka Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Domofon

  xJockey ocenił(a) film na 7

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Średni

  ChrisKrasz ocenił(a) film na 5

  Po pierwsze to nie thriller , tylko ciężki dramat psychologiczny . Świetna rola Naomi Watts, jak zwykle. Kiepski scenariusz i troche dłuzyzn. Tylko dzieki jej roli obejrzałem do końca .

 • Bardzo klimatyczny :)

  Esmee_1 ocenił(a) film na 9

  Doskonały klimat, fantastyczna rola Naomi. Strach, wewnętrzna walka, niepokojąca intryga... trzeba zobaczyć :)

 • 6/10 MOCNA SZÓSTKA - FILMIK NIEZŁY,SPOKOJNIE MOŻNA ZOBACZYĆ

  kleju30 ocenił(a) film na 6

  Niby za wiele w tym filmie się nie dzieje,niby akcja toczy się leniwie i ospale,ale film ten ma w sobie coś magnetycznego,co przyciąga widza - świetny klimat podejrzenia,osaczenia i do tego ta "duchota",wprost czuć ją z ekranu.Na plus również świetna rola ... więcej

  3
  • Końcóka?

   maciek ocenił(a) film na 6

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.