PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021780}

Gorąca linia

On the Line
5,6 4 117
ocen
5,6 10 1 4117
2,7 3
oceny krytyków
Gorąca linia
powrót do forum filmu Gorąca linia

Jeden z najbardziej "dziecinnych" thrillerów (?) jakie widziałem. Wręcz infantylny. Tak naiwny i sztampowy, że aż żenujący. Pomijając masę rażących niedorzeczności samej akcji, to cała lajtowa fabuła jest stworzona chyba przez nastolatka - i to z gimnazjum. Napięcia w tym filmie tyle co w "Klanie", w którym Rysiek chciałby grać mściciela. Zakończenie może być zaskakujące, ale w niczym nie zmienia wrażenie o tym słabym filmie.

A pro po gry... Co się stało Gibsonowi ze szczęką, że ciągle szczerzył zęby jak Stalowy Sylwek :). Ja pierniczę, co za kicha...

ocenił(a) film na 4
mordachamordasinski

Z bólem przyznaję, że Twoja ocena tego taniego (w każdym tego słowa znaczeniu) filmiku jest bliska mojej. Oklepany scenariusz z dziurami szwajcarskimi, sucharowe dialogi i Gibson (co ja tutaj robię?) składają się na - jak to ująłeś - kichę.

ocenił(a) film na 9
Krzypur

Radzę wyciągnąć kija z miejsca do którego światło nie dochodzi to możliwe że wtedy film naprawdę może się spodobać :)

ocenił(a) film na 4
Kristianoadriano1996

Ty wyciągnąłeś, ale - jak widać - nie pomogło.

mordachamordasinski

Jestem w trakcie oglądania tego ..... ... I fakt, że odpisuję świadczy właśnie o poziomie filmu i akcji. Słabo. 2

Mariusz_Kurasinski_emka

Bua ha ha ha… pato-krytykom podziękujcie. Nie sugerujcie się tym syfem i ocenom chorych ekspertów. Film git w swoim gatunku i wart obejrzenia.

mordachamordasinski

{SPOILER} Nawet nie próbowałem odgadnąć zakończenia, bo wiedziałem że film jest tak przeciętny, że na koniec będą się ratować jakimś twistem i nie ma sensu próbować odgadywać. Tyle zachodu, by gość na końcu spadł ze schodów jak jakiś de8il i nabrał tym 'mistrza wkrętów'. Heh... od początku kojarzył mi się z filmem z Michaelem Duglasem The Game, tylko że obecne kino jest w porównaniu z dawnym żałosne, jakby zamiast bawić skupiało się na tłoczeniu ideologii, a do tego nie potrzeba artystów, tylko ludzi posłusznych i poprawnych, wiec zmianę widzimy potem na ekranie. Ludzie dają coraz lepsze oceny badziewiu i potem tłumaczą, że nie był taki zły na tle innych gniotów. Ehhhh...

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

Popłacz się jeszcze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones