PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1108}

Gorzkie gody

Bitter Moon
7,6 40 214
ocen
7,6 10 1 40214
7,2 21
ocen krytyków
Gorzkie gody
powrót do forum filmu Gorzkie gody

Arcydzieło!

ocenił(a) film na 10

Najlepszy film Polańskiego.Znakomita gra aktorska i niezwykły klimat.Losy romantycznego lecz również perwersyjnego związku dojrzałego mężczyzny z młodą dziewczyną.Dzieli ich prawie wszystko,łączy wielka namiętność,która prowadzi do gorzkiego końca-wcześniej jednak ktoś musi poznaje ich historię ... Gorąco polecam!

ocenił(a) film na 9
Ariella

na swoim profilu piszesz, ze lubisz filmy nietypowe. polecam wiec "lars and the real girl". nie ma tu niczego z gorzkich godow, ale film powinien sie spodobac. polecam takze "sience of the sleep".

ocenił(a) film na 10
Ibrah

Przejrzałam opisy tych filmów - są interesujące.Jeśli będę miała okazję to na pewno obejrzę. Dziękuję za polecenie ich :)

ocenił(a) film na 9
Ariella

ok. jak cos mi sie przypomni to napisze w tym temacie. pozdr.

ocenił(a) film na 10
Ibrah

Jeżeli podobały Ci się "Gorzkie Gody" to podejrzewam,że lubisz również Emmanuelle Seigner.Gorąco polecam -jeśli jeszcze nie widziałeś- film "Kulisy sławy" z tą aktorką.Mi osobiście bardzo się podobał.Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Ariella

widzialem to chyba ostatnio w Twoich ulubionych, ale niestety nie moge tego nigdzie znalezc. bede chyba musial sie wybrac do sklepu. polecam film "candy" z Cornish i Ledgerem - cos w Twoim stylu :) pozdr.

ocenił(a) film na 10
Ibrah

Faktycznie wygląda mi to na mój klimat,-dziękuję ;) już ściągam ten film na e-mul.A co do "Kulisów sławy" -wpisz "Backstage 2005" na e-mul (jeśli używasz) i znajdziesz ;)

ocenił(a) film na 9
Ariella

sciagam z torentow, ale chyba rzeczywiscie zainstaluje emula. kolejny film do Twojej kolekcji to "code 46" z Timem Robbinsem i Samantha Morton. zakochasz sie w muzyce (piekny utwor w klubie + Pati Yang i jej utwor "Kocham Cie") i zdjeciach, a fabula swoja droga. dzieki za emula :)

ocenił(a) film na 10
Ibrah

"Kodeks" już się ściąga -dziękuję.Jestem bardzo ciekawa tej klubowej piosenki.Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Ariella

i jeszcze moja ostatnia propozycja, mianowicie "Somersault" (napewno "wpadnie Ci w oko"). ponizej link do swietnego utworu z filmu. pozdr.
http://www.youtube.com/watch?v=V4_z7rQFFqI

ocenił(a) film na 10
Ibrah

Niedawno ten film wypatrzyłam ale jeszcze mi się nie ściągnął :) Ale faktycznie wygląda na bardzo w moim stylu...Utwór piękny i bardzo nastrojowy!Dziękuję :)
Wczoraj obejrzałam "Antychrysta" Larsa von Triera i wciąż jestem pod wrażeniem klimatu i przesłania filmu.Pozdrawiam *

ocenił(a) film na 10
Ibrah

Miałes rację - "Somersault" rewelacja! Bardzo mi się podobał (oglądałam wczoraj).moje klimaty i to australijskie kino -do bólu szczere,prawdziwe-żadnych upiększeń,żadnej "cukierkowości" -uwielbiam to! Znasz jeszcze jakieś filmy w tym stylu?? Pozdrawiam ***

ocenił(a) film na 9
Ariella

tak. pisalem wczesniej o filmie "candy" z heathem ledgerem i abbie cornish (ta sama co grala w "somersault"). powinno Ci sie spodobac. trudna milosc - to chyba cos w Twoim stylu ;) pozdr.

ocenił(a) film na 10
Ibrah

Jak najbardziej w moim stylu :) Niestety nie mogę jak na razie sciagnac "Candy".Musze uzbroic sie w cierpilowosc ;) Pozdrawiam*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones