PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163903}

Gra Endera

Ender's Game
6,4 79 190
ocen
6,4 10 1 79190
5,5 13
ocen krytyków
Gra Endera
powrót do forum filmu Gra Endera

w trailerze usłyszałem dubbing(czyli dla młodych widzów) i zobaczyłem dzieci w głównych rolach ( chyba ratujące planet
earth...)
Więc nasywa mi sie to pytanie -czy jest to film familijny,czy jak to tam się zwie???
z góry dzieki za odpowiedz

sabaabes

Jeśli film będzie choć z grubsza taki, jak książka, to bez obaw, nie będzie to kino familijne. Wręcz przeciwnie, to powinien być rasowy dramat o wysyłaniu dzieci na wojnę i tym podobnych moralnych dylematach. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na efektach specjalnych.

ocenił(a) film na 5
sabaabes

patrząc na np. Asa Butterfield i jego poprzednie role to raczej bedzie takie familijne kino. Aktor nie pasuje jak to opisał shizonek do rasowego dramatu. Do tego lektor i film umarł.

ocenił(a) film na 6
tihomax

Przeciez film jest z dubbingiem i napisami, lektora nie ma. Bedzie dobry film, po prostu gdzie młodzi aktorzy tam idzie dubbing. Wez pod uwage ze dosc mocno drastyczny lone ranger miał dubbing, a raczej dzieci sie nie zabiera na filmy gdzie główny antanogista zjada serce.

sabaabes

opowieść z książki nie nosi znamion familijnej rozrywki. ciężko powiedzieć, czy powstanie film bardziej trzymający się oryginału, czy papka familijna.
sądząc po opublikowanej recenzji filmu, można spodziewać się wartości z książki, a to oznacza, że ja nie poszłabym do kina z moimi młodymi. poczekam aż podrosną.
małe porównanie: w "Lśnieniu" tez głównym bohaterem było dziecko. ale czy jest to kino familijne?

ocenił(a) film na 4
sabaabes

Jak na moje oko niestety film zdecydowanie familijny :( :( :(

sabaabes

Prawdopodobnie z "Grą Endera" Orsona to będzie miał tyle wspólnego co Harry Potter. No, ale zobaczymy.

ocenił(a) film na 7
sabaabes

Książka zdecydowanie nie do czytania dzieciom do poduszki...A z filmem zobaczymy co zrobią

sabaabes

To g-ów-no jest dla 16 latków maksymalnie. Zwał jak zwał, familijny albo trafniej, dziecinny.

Kax79

for kids only...

ciosina

that's it...only fo kiddies

Kax79

i agree with you.
Do rasowego sci-fi bym tego nie zaliczył.Raczej coś pokroju mali agenci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones