plakat filmu Granice wolności słowa

Granice wolności słowa

Shouting Fire: Stories from the Edge of Free Speech
6,4 29
ocen
6,4 10 1 29
35
chce zobaczyć
{"type":"film","id":498233,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Granice+wolno%C5%9Bci+s%C5%82owa-2009-498233/tv","text":"W TV"}]}
Granice wolności słowa
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Pasjonująca analiza bieżącego stanu wolności słowa w Ameryce. Przeplatając dawne i współczesne batalie o wolność słowa, film dokumentuje zakusy amerykańskiej prawicy, jak i lewicy na jedną z najważniejszych swobód obywatelskich. Pierwsza poprawka do konstytucji Stanów Zjednoczonych, która gwarantuje wolność słowa, wydaje sięPasjonująca analiza bieżącego stanu wolności słowa w Ameryce. Przeplatając dawne i współczesne batalie o wolność słowa, film dokumentuje zakusy amerykańskiej prawicy, jak i lewicy na jedną z najważniejszych swobód obywatelskich. Pierwsza poprawka do konstytucji Stanów Zjednoczonych, która gwarantuje wolność słowa, wydaje się nienaruszalnym fundamentem demokracji, podczas gdy w istocie jest czymś niezwykle kruchym. Wybitny obrońca pierwszej poprawki, a jednocześnie ojciec autorki filmu - Martin Garbus, zapoznaje nas z zagrożeniami prawa do swobody wypowiedzi, mądrze przestrzegając, że jeśli nie będziemy codziennie walczyć o swoje prawa, możemy je utracić.

Granice wolności słowa zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.