PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=289277}
7,2 9 031
ocen
7,2 10 1 9031
7,1 9
ocen krytyków
Grbavica
powrót do forum filmu Grbavica

Ciekawy i dobry film. Opowiadający bardzo ciężkie życie samotnej kobiety w czasach powojennego kryzysu gospodarczego. Wydaje sie że problem wycieczki był w tym przypadku największym problemem natomiast tą sytuacje można sprowadzić do każdej innej z którą mogła zetknąć się kobieta będąca w tak ciężkim położeniu. Dobry aczkolwiek nie znakomity film. Świetną role moim zdaniem zagrała młodziutka Luna Mijović! Warto naprawdę obejrzeć i przyznam że w końcówce obawiałem się braku happy endu! Polecam 7/10

użytkownik usunięty
Adash

Nie ukrywam, że film zyskałby w moich oczach więcej, gdyby zakończył się na spotkaniu, gdy Esma dopowiedziała resztę historii. Z tą piosenką w tle... Choć i bez tego dobry film, zdecydowanie warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
Adash

7/10 to według mnie jednak zbyt niska ocena jak na tak dobry film. 9/10 filmowi na tym portalu przyznałem jedynie raz (dziesiątkę zarezerwowałem na ten jeden jedyny), Grbavicy zaś wystawiłem mocną ósemkę, bo porusza tak naprawdę temat uniwersalny. Akcja mogłaby się równie dobrze dziać w Polsce czy sam nie wiem… Japonii a tu zonk – Bośnia i Hercegowina, kraj o którym przeciętny człowiek nic kompletnie nie wie. Dobry dobór aktorów (przede wszystkim dwóch głównych ról), ciekawy scenariusz, film godny polecenia dostępny za darmo na iplex.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones