PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=289277}
7,2 9 031
ocen
7,2 10 1 9031
7,1 9
ocen krytyków
Grbavica
powrót do forum filmu Grbavica

Znakomity!

ocenił(a) film na 9

Piękny,poruszający film. Skromne środki,ale potężny ładunek emocjonalny. Bardzo polecam

ocenił(a) film na 8
Metyllo

w pełni się zgadzam, film jest przejmujący, ogląda się go z rosnącym napięciem do samego końca- stąd moja ocena: 10/10.

ocenił(a) film na 8
szymalan

Według mnie film jest bardzo dobry. Jeden z lepszych zeszłorocznych produkcji. Scenariusz podziwiam. to fakt. prostymi środkami do celu. prosta układanka na początku wydaje się trudna do odczytania (zachowania Esmy w barze, czy brak zaświadczenia potrzebnego do szkoły) Ale później wychodzi na jaw. Film o wielkiej, bardzo trudnej, ale niemożliwie silnej miłości matka-córka.
8/10

POZDRAWIAM !!!

ocenił(a) film na 9
Metyllo

Zgadzam się z wypowiedzią...skromne środki...ale jaki przekład...emocje...piękne zakończenie.
9/10
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Madzia

Klepie was po plecach, też uważam że film był ciekawy, fajnie pokazał
chyba dosyś życiową sytuację 8/10. No i plus że z bałkanów,chociaż poprzez film możemy pozna namiastę tego smaku po rozpadzie Jugosławii.

A końcowa Piosenka "Sarajevo ljuba ti moja, u cebe marzena - Ja też je mewam..." Ech... wunderbar!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones