PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809630}
8,2 224 223
oceny
8,2 10 1 224223
7,1 53
oceny krytyków
Green Book
powrót do forum filmu Green Book

czyżby Oscar?

ocenił(a) film na 10

Film świetny ,zabawny , mocno daje do myślenia !

ocenił(a) film na 9
stratofortress7

Należy się zdecydowanie, ale wątpię.

ocenił(a) film na 4
stratofortress7

Zależy w jakiej kategorii. Mortensen śmiało może go dostać, Ali dostanie i raczej nie będzie to jakiś zły werdykt, ale nic więcej.

ocenił(a) film na 9
stratofortress7

Nie obraziłabym się! To mój Oscarowy faworyt. Wspaniały film! Mortensen OSCAR!

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

Też chciałbym żeby Mortensen dostał albo Dafoe, ale już raczej nic nie odbierze oskara Malekowi; oskara za Best Picture dostanie na 85%, jedynymi przeszkodami jest mała ilość nominacji i przede wszystkim brak nominacji za reżyserię, co może być kluczowe.

kamil23234

Hype jest zbyt duzy, niestety. BR musi coś dostac bo chca przyciągnąc ludzi przed ekrany.Ale w 2002(?) Russel Crowe dostał SAG, Globa, Critics choice awardd , Baftę i przegral oscara z Washingtonem ;)

ocenił(a) film na 9
kamil23234

Mnie Mortensen bardziej podobał niż Malik. Ale im więcej filmów zobaczyłam, z tym większą ciekawością czekam na Oscary :)

ocenił(a) film na 8
stratofortress7

To prawda. Daje do myślenia. Porusza wiele aspektów natury rasowej, kulturowej, psychologicznej i mentalnej również.

ocenił(a) film na 6
stratofortress7

polecam stawianie spacji po znaku interpretacyjnym, a nie przed.

użytkownik usunięty
modzel94

Znak interpretacyjny, powiadasz. To dla mnie nowość.

ocenił(a) film na 6

cieszę się, że pomogłem, bo już widać poprawę.
Byle do przodu!

użytkownik usunięty
modzel94

A juści panocku.

ocenił(a) film na 4
stratofortress7

Tak, daje do myślenia. Ile jeszcze trzeba będzie nakręcić filmów o martyrologii murzynów aż wszyscy się nią w końcu porzygają.

Janekkowalski2011

Aha, bo w polskiej kinematografii jest taka różnorodność tematów, co nie? Ile jeszcze nakręcą filmów o walecznych i męczeńskich polakach i II wojnie światowej? Do porzygu. Nikt nie zadaje na serio tak głupich pytań, bo to ważne wydarzenia w historii naszego kraju. Tak samo jak segregacja rasowa jest ważnym rozdziałem w historii USA. Nie podoba ci się ta tematyka - to nie oglądaj. Nikt ci nie karze. Jednocześnie dużo nam to o tobie mówi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
stratofortress7

Wydaje mi się, że ma bardzo duże szanse. Jeżeli wygra w przynajmniej 2 kategoriach (tak obstawiam), będzie to jak najbardziej zasłużone zwycięstwo.

ocenił(a) film na 10
Digitalny

udało się :))

ocenił(a) film na 6
stratofortress7

Daje do myślenia? No, proszę, jakie przemyślenia zakotłowały Ci się pod kopułą?

ocenił(a) film na 5
stratofortress7

Za co niby ten oskar ?? Film nie jest najgorszy, ale nie jest tez najwyzszych lotow. Nie rozumiem tej wysokiej oceny na filmwebie. Jest to film, ktory mozna wlaczyc, zeby sobie lecial gdzies tam w tle, zajac sie czyms innym i czasami zerkac na niego, a i tak bedzie sie wiedzialo wszystko o tym filmie. Dla mnie dosc banalny. Co do tych oskarow... tak, masz racje, moze zasluguje na oscara... ale tylko dlatego, bo ta akademia juz dawno temu upadla i nagradzaja zwykle goowna.

ocenił(a) film na 10
lolipezet

Jejeke jekkewos1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones