PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242379}
5,6 82 612
ocen
5,6 10 1 82612
3,7 15
ocen krytyków
Green Lantern
powrót do forum filmu Green Lantern

Błąd?

ocenił(a) film na 2

Może mi ktoś wyjaśnić jak ten film w ogóle powstał? Z tego co pamiętam Ryan Reynolds został zastrzelony tuż po otrzymaniu scenariusza. To jak to tak?

Barmh_d

Sceny w których miał grać Rayan Reynolds zrealizowano z wykorzystaniem grafiki i animacji komputerowej. Straszna tragedia, tak dobrze zapowiadający się aktor. Na dodatek same okoliczności śmierci rodzą wiele pytań, ponoć w tym dniu widziano w okolicy jego domu ludzi uzbrojonych w katany. Ale wydaje mi się, że gdyby zobaczył jak ten film zrealizowano, sam by się zastrzelił.

Skok90

????????????? Ale o co chodzi ???

blue_girl

boshhh...

ocenił(a) film na 2
Skok90

Nienawidzę ludzi z katanami. Podobnie jak nazistów z Illinois.

Barmh_d

Barmh_d , dobre :)

Barmh_d

Człowieku, co Ty gadasz ? Przecież on żyje. Coś Ci się pomyliło

ocenił(a) film na 2
bykosia444

co ty gadasz, zastrzelił go przecież.

Barmh_d

Doskonałe!
Pozdrowienia dla nieoglądających scen po napisach! XD

ocenił(a) film na 5
Barmh_d

ja tam twierdzę, że powstała alternatywna rzeczywistość a w tej naszej linii wszystko jest ok i dlatego oglądamy

Barmh_d

Hahaha dobre :D
Też mnie to zastanawia ;)

ocenił(a) film na 7
Barmh_d

https://twitter.com/VancityReynolds/status/1290656397500321799

Barmh_d

Efekt Mandeli. Zdecydowanie coś jest na rzeczy. Jedni go oglądają, inni twierdzą że nie żyje. Musiało dojść do jakiejś anomalii. Zupełnie jakby ktoś zrobił pstryk palcami. Rzeczywistość się rozdwoiła. A może stoi za tym jakiś zrospaczony zegarmistrz, bądź mamy do czynienia z efektem motyla?. Albo częstotliwość zmieniła się gdy oglądaliśmy Doniego Darco? Normalnie Dzień świstaka. Wade Wilson dziękujemy.

ocenił(a) film na 7
Barmh_d

Zastrzelony czy nie, ważne, że do dziś gra w filmach :D:D:D

ocenił(a) film na 6
Yom

sobowtor gra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones