PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493508}
4,1 415
ocen
4,1 10 1 415
Growth
powrót do forum filmu Growth

Film na dlugo w pamieci nie zapadnie, a to za sprawa kiepskiej fabuly - dosc monotonnej i malo wciagajacej oraz nie trzymajacej w napieciu. Gra aktorska jest na niskim poziomie, podobnie ja efekty specjalne-komputerowe. Ogolnie szczerze nie polecam !!! 2-3/10

Do oceniajacych:

Srednia filmu na dzien dzisiejeszy (05.05.2010) to rowne 5/10, przy 100 oddanych glosach. Wychodzi na to, ze kazdy dal 5..., ale biorac pod uwage moja ocene (dalem 3), to musial ktos przynajmniej dac 7 ! Ale sa tez oceny po 1, wiec analogicznie musial ktos dac note z 8 i 9 !!! GRATULACJE dla tych oceniajacych!!!

ocenił(a) film na 3
Bambim

Już jest niższa :-) Film rzeczywiście słaby, mnie najbardziej drażniła kompletna kpina z nauki, autor filmu musiał wagarować kiedy na biologii mówiono o pasożytach.

ocenił(a) film na 3
Bambim

Dziś jest 4,1/378 za to na imdb jest 4,5/2699. Pewnie komuś się może podobać. Ale widziałem bardziej s-f horrory o jakiś zarazkach. Poza tym ludzie mają dziwne gusta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones