PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630909}

Grupa "Wschód"

The East
6,6 10 732
oceny
6,6 10 1 10732
Grupa "Wschód"
powrót do forum filmu Grupa "Wschód"

Film pozostawia refleksję..

użytkownik usunięty

Dla mnie filmy dzielą się na te co wnoszą coś sobą w moje życie, te które są obojętne i te, które są szkodliwe.
Ten wnosi.
Świetna muza, dobrze pokazany proces przemiany głównej bohaterki, tematyka związana z odpowiedzialnością - szczegółową i globalną..
Nie rozbieram filmu na czynniki pierwsze bo mogłabym stracić wymiar całości a całość materiału uważam za wartościowy - stąd 8/10.

ocenił(a) film na 8

To racja, wydarzenia ukazane w filmie są tylko tłem dla pokazania przemiany jaka zachodzi w głównej bohaterce. Pokazuje też zalety , ale i wady działań terrorystycznych nawet w naprawdę słuszne sprawie. Film nastrojowy, świetne zdjęcie, łagodna i pasująca muzyka, realistyczne odegrane role. Taki film wymaga skupienia przy oglądaniu. W sumie 7/10 ale +1 za to, że porusza tak ważny dla wszystkich temat. Razem 8/10

użytkownik usunięty
OmniModo

Miło, że mamy podobną opinię i ocenę :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5

Niestety- dobry film o politycznie poprawnej scenie finałowej. Ot- jak za komuny: autor napisał książkę, ale żeby mu ja wydrukowali- na końcu okazywało się, że wszyscy są za socjalizmem, tylko krytykują wypaczenia. Tu jest bardzo podobnie. Chociaż, żeby to było zrobione poprawnie pod katem psychologii, zachowań ludzkich. Gdzie tam! Wszystko jest psychologicznie spójnie do momentu, jak agentka zaczyna (jak widać- z dobrym skutkiem)- nawracać innych agentów!!! To idiotyzm- science ficton. Kładzie na łopatki cały film.

ocenił(a) film na 5

Pozostawia refleksję. Jprdl.

to jest gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones