PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775579}

Grupa wsparcia

Band Aid
6,2 1 640
ocen
6,2 10 1 1640
Grupa wsparcia
powrót do forum filmu Grupa wsparcia

Dawno nie widziałam tak spójnego filmu, któy od początku do końca mnie zaciekawiał, a przy tym nie przynudzał chwilami Począwszy od oryginalnego pomysłu na scenariusz, idąc dalej przez aktorstwo a kończąc na muzyce - prawdziwa perła. Lekki, ale nie banalny. Nie spłycał tematu, nie ociekał hollywoodzkim lukrem. Charyzma głownej aktorki i jej uroda oraz talent - wielki plus. W dodatku jesli to ona pisze takie piosenki to ja nie mam więcej pytań..życzę sobie widzieć więcej filmów tej pani!!

ocenił(a) film na 10
golkas0

Jeszcze dodam, że myślę, że przyjęło się, ze zeby film był dobrym dramatem i fajnie się sprzedał, musi mieć kontrowersyjny temat, bolesny dla ludzi, np. problemy homoseksualistów, czy holokaust. Ten film jest dowodem na to, że dobry dramat może byc o całkiem zwyczajnych problemach z życia jednej pary, a przy tym jest podany w lekkiej formie i na zakończenie nie jestesmy sponiewierani emocjonalnie tylko podbudowani. Extra

ocenił(a) film na 7
golkas0

Właśnie tak. Zdecydowanie za mało jest filmów o poszukiwaniu pozytywnych rzeczy w życiu z punktu widzenia zwykłego człowieka. To wspaniałe jak ten film dotyka prozy życia. Wielkie opowieści o problemach mniejszości, wojnach, ofiarach przestępstw już gryzą swój ogon. Wielkie brawa za pomysł i oryginalność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones