Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:27
Film

The Land of Steady Habits

2018 1 godz. 38 min.
5,3 917
ocen
5,3 10 1 917
255
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
{"id":"793827","linkUrl":"/film/Grzeczny+grzesznik-2018-793827","alt":"Grzeczny grzesznik","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/38/27/793827/7856501.2.jpg"}
Po tym, jak zostawił żonę i porzucił pracę, aby odnaleźć szczęście, Anders stara się - w niezdarny i poruszający sposób - ogarnąć swoje pogmatwane życie.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Grzeczny grzesznik
Zwiastun nr 1 (polski) 2:27
Grzeczny grzesznik
Zwiastun nr 1 2:27
Grzeczny grzesznik - Zwiastun Nr 1 (polski) Grzeczny grzesznik - Zwiastun Nr 1 (polski)

Anders Hill (Ben Mendelsohn) czuje się uwięziony w gnuśnej, zamożnej społeczności Westport (Connecticut), więc postanawia przejść na emeryturę i odejść od swojej żony (Edie Falco) w nadziei, że na nowo wznieci to w nim chęć do życia. Szybko jednak doskwierają mu skutki swoich wyborów: całymi dniami poszukuje przedmiotów do udekorowania swojego pustego domu, sypia z nieznajomymi i czuje się zupełnie zagubiony.

studio
Likely Story
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zwiastun

  Falkor1

  https://www.youtube.com/watch? v=ZbKDFMW8hGE Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

  • Słabizna słabej reżyserki.

   Krzypur ocenił(a) film na 3

   Oklepany scenariusz z nieśmiertelnymi dla Amerykańców spółkowaniem i ćpaniem; dialogi-suchary; aktorstwo poniżej poziomu. Ani komedia, ani dramat, ale nudy na pudy. Pani reżyser już dziękuję.

  • 6/10 Calkiem niezly komedio dramat

   gnat8010 ocenił(a) film na 6

   Fanom gatunku powinno sie spodobac a przynajmniej utrzymac przy ekranie. Ben Mendelsohn to nie Bill Murray ale podobnie sie snuje po ekranie i odwiedza rozne miejsca i ludzi, troche pije, troche cpa. Tempo nie jest szybkie ale mnie zatrzymal przy ekranie jeden moment kiedy jest impreza ... więcej

   2
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.