Thomas Mann V

7,1
4 948 ocen gry aktorskiej
Thomas Mann V
Mieszka w Dallas odkąd skończył 2 lata. Gdy miał 5 lat zaczął grać w hokeja.  Zadebiutował w 2009 roku w serialu "iCarly". W październiku 2010 roku zagrał obok Emmy Roberts i Zacha Galifianakisa w komediodramacie "Całkiem zabawna historia". Film o nastolatku chorym na depresję zebrał pozytywne recenzje od krytyków. W tym samym roku, po siedmiokrotnym przesłuchaniu, został obsadzony w roli głównego bohatera w filmie "Projekt X". Historia o chłopaku, organizującym urodziny, które całkowicie wymykają się pod kontroli dały mu popularność. Film został przez krytyków oceniony negatywie, ale okazał się sukcesem kasowym i zarobił ponad 100 milionów dolarów. W 2011 roku miał zagrać w filmie "Fun Size" razem z Victorią Justice. Zdjęcia z powodu niekorzystnej pogody przesunięto na 2012 rok. Film jest debiutem reżyserskim Josha Schwartza i swoją premierę miał w październiku 2012 roku. 
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 27 września 1991

miejsce urodzenia: Portland, Oregon, USA

wzrost: 183 cm

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

że mimo młodego wieku, ma chłopak talent. Szkoda że jest gajowym, niesmak pozostaje.

przestańcie pisać o książkach Thomasa Manna, pisarza z 1937roku bo ten dzieciak nie ma z nim absolutnie nic wspólnego...

???

Bardzo przypomina mi młodego Michaela Angarano. W niektórych filmach nie wiedziałam czy to był Thomas czy Michael. Bardzo do siebie podobni, oczywiście Michael jest dużo starszy, ale kiedy był młodszy był niewiarygodnie podobny, że myślałam, że to albo ta sam osoba, albo bliźniaki- póki nie sprawdziłam na filmwebie.

to czuje sie jakbym siebie oglądał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones