PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654500}
7,5 107
ocen
7,5 10 1 107
Gulaab Gang
powrót do forum filmu Gulaab Gang

Byłoby fajnie zobaczyć ją w jakiejś większej roli. :)

_Summer_

Ma zagrać jedną z głównych ról. Dwie główne kobiece role - Madhuri i Juhi. :)

julCia69

Dwie wspaniałe aktorki w końcu w jednym filmie. Nie mogę się doczekać! Zresztą widzę, że wiele słynnych niegdyś aktorek (teraz już trochę zapomnianych) wystąpi w tym filmie np. Tabu, Raveena Tandon..

_Summer_

Raveenę to bym stąd wyrzuciła. Nie przepadam za nią.
Będzie trzeba zmienić premierę, bo podobno ma być jednak w sierpniu.

julCia69

Skoro jesteś tak wpływową osobą na portalu, to mam prośbę: czy dało by się zmienić zdjęcie w profilu Juhi ?? :) To nie jest najładniejsze i nawet nie przypomina siebie na nim. ;P

P.S. J atakże nie przepadam z Raveeną, ale Tabu cenię. ;)

_Summer_

Wpływową to nie. Już kilka razy pisałam o Juhi, Akshayu, Twinkle, ale jakoś się nie mają zapędów, aby zmieniać. Będę próbować. To mogę obiecać, ale konkretnego terminu podać nie mogę. Jak będę coś wiedziała dam znać. :) Cierpliwości. :)

Z Tabu widziałam raptem 5 filmów i to akurat w sumie bardzo przypadkowo się pojawia, więc dużo o niej nie mogę powiedzieć.

julCia69

Tak czy inaczej dzięki za odzew. Doceniam Twoje zaangażowanie na portalu. :)) Jeśli chodzi o zdjęcia aktorów to brak słów, niektórym co miesiąc zmieniają, a na przykład aktorki starszego pokolenia jak Farida Jalal, Reema Laggo, czy Sharmila Tagore mają koszmarne zdjęcia sprzed wielu dekad...

Dobra, koniec off topa, pozdrawiam. :)

_Summer_

Juhi chwali sobie współpracę z Madhuri na Twitterze. :) A SRK chce zdjęć i się upomina. :D

julCia69

eh, zamiast fotek to mógłby zagrać znów w duecie z którąś z nich! ;D

_Summer_

Też tak myślę. :D Ale są na dobrej drodze. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones