PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441520}

Guru miłości

The Love Guru
4,7 9 382
oceny
4,7 10 1 9382
Guru miłości
powrót do forum filmu Guru miłości

Widząc zajawkę w TV stwierdziłem, że jest to jeden z niewielu filmów, którego oceny i opinii nie będę sprawdzał na Filmwebie ze względu na jego charakterystyczny gatunek.
Wystarczyło jednak kilkanaście minut, w których zostałem uraczony festiwalem dłubania w nosie, głupawymi dialogami oraz kiepskim humorem abym beż żalu film wyłączył.

Wchodzę na Filmweb i widzę, że moje zdanie jest tożsame z innymi opiniami na temat tej produkcji.

Również nie polecam.
2/10

ocenił(a) film na 2
_MAX_

Mi poleciła koleżanka. Powiedziała, że jest świetny i musimy go obejrzeć.
Po godzinie (podczas której nie działo się prawie nic) przyznała się, że filmu nie oglądała, a jedynie słyszała o nim od brata i błagała mnie żebyśmy przestały oglądać.
Nie musiała się długo prosić.

_MAX_

Popieram moich przedmówców,ten film to katastrofa !!!

ocenił(a) film na 1
_MAX_

Patrzę: obsada ok, rok ok. 15 min wystarczyło by przelaczyc film na inną komedię, która okazała sie znacznie lepszym wyborem. Chociaż nie trudno było przebić to - nie oszukujmy się - badziewie. Jak można stworzyć coś tak beznadziejnego... Niby nie powinno się oceniać filmu skoro go się do końca nie obejrzało lecz jestem zobowiązana do zaniżenia oceny dla "przyszłych ogladaczy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones