PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848343}

Gwiazdeczki

Mignonnes
3,8 4 326
ocen
3,8 10 1 4326
6,7 3
oceny krytyków
Gwiazdeczki
powrót do forum filmu Gwiazdeczki

(trailer opublikowano 3 dni temu).
Do mnie dotarła wczoraj rano i jak pierwszy raz zabierałem o niej głos (FB) proporcje like vs dislike były jakoś 7k+ do 100k-
wieczorem tego samego dnia 10k+ do 250k-
na ten moment 13k+ do 386k-

I ABSTRAHUJĄC OD TEGO, CZY FILM PROMUJE PEDOFILIĘ CZY NIE temat jest na tyle ważny, że wymaga uwagi, a filmweb i inne polskie media branżowe śpią. Naekranie pisało artykuł o tym, że w komiksie którego nikt nie czyta kapitan marvel której nikt nie lubi zepsuła swój młotek który nikogo nie obchodzi. A o tym? Ani słowa.
Polskie media branżowe potrafią tylko czytać artykuły które ktoś napisał i wrzucać w google translatora we fragmentach.
Ani grama profesjonalizmu. Batwoman zagra czarna lesbijka. To miało chyba ze 2 artykuły. Burza wokół filmu na netfliksie który seksualizuje dzieci? cisza.

I żeby nie było - rozumiem argumenty, że film jest protestem przeciw seksualizacji dziedzi w szow biznesie - niech będzie, że ok.
Ale tak czy inaczej jest to film w którym seksualizuje się dzieci. To tak jakbym ja poszedł kogoś zgwałcić w proteście przeciw seksualnej przemocy. Koniec końców akcja kręci się wokół dzieci ubranych jak dziwki i prężących się do kamery. Może i nie miał być kinem dla pedofilów, ale ci ostatni pewnie będą do tego sobie trzepać.
Uważam, że film jest chory. Intencje może i miał dobre, ale cel nie uświęca środków. Można było zrobić film z podobnym przesłaniem, ale zupełnie inny w formie. Ale ktoś napisał taki scenariusz, kazał małym dziewczynkom ubrać się tak a nie inaczej i tańczyć oraz zachowywać przed kamerą tak a nie inaczej. I ten ktoś albo ci ktosie powinni być przebadani przez psychiatrę pod nadzorem fbi.

ocenił(a) film na 2
dezertx

To Pan stara się łączyć homoseksualizm z pedofilią, co jest sprzeczne ze stanowiskiem lekarzy seksuologów i przedstawiać środowisko duchownych jako azyl dla gejów pedofilów. Jeśli Kościół rzeczywiście jest bezpieczną przystanią to w podobnym stopniu dla "heteroseksualnych pedofilów". Używam cudzysłowu gdyż wedle wiedzy seksuologicznej pedofilia jest oderwana od orientacji seksualnej. Pedofil jest zainteresowany dzieckiem a jego płeć jest sprawą drugorzędną. Gwałci i molestuje dziecko które jest akurat dostępne a z uwagi na to, że nie wiedzieć czemu, rodzice pilniej przyglądają się swoim córeczkom jak synkom, którym pozostawiają większą swobodę, to właśnie ci drudzy są częściej narażeni na kontakt z potencjalnym pedofilem. Przy czym rzadko kiedy odbywa się to w formie brutalnego gwałtu w ciemnej bramie czy na zbiorowej pedofilskiej imprezie wśród elit lub na plebanii lecz najczęściej dziecko gwałci ktoś z rodziny lub ktoś kto jest dla niego autorytetem, zazwyczaj wykorzystując jego brak wiedzy na temat ludzkiej seksualności, przedstawiając wszystko jako formę zabawy. Dziecko podświadomie czuje, że pedofil wyrządza mu krzywdę lecz nie jest w stanie zachować się asertywnie. Dziecko wyedukowane seksualnie (optymalnie przez własnych rodziców lecz niewielu umie to robić w sposób rzetelny) natychmiast zorientuje się, w zamiarach pedofila i powie aby trzymał łapy przy sobie. Zwykle to wystarcza do odstraszenia. W razie czego skarży się komuś z rodziny lub szkolnemu pedagogowi albo od razu policjantowi/policjantce. Nie każdy wróg edukacji seksualnej jest pedofilem ale każdy pedofil jest wrogiem edukacji seksualnej albowiem stanowi ona najlepsze narzędzie do walki z pedofilią.
Tutaj uzasadnienie prof. Lwa Starowicza https://wiadomo.co/prof-zbigniew-lew-starowicz-najlepszym-sposobem-na-pedofilie- jest-edukacja-seksualna/

Wbrew temu co Pan pisze każda wypowiedź Korwina odbierana jest przez jego sympatyków jako genialna masakra a nawet najbardziej haniebne wypowiedzi dotyczące kobiet lub te relatywizujące pedofilię napotykają po prawej stronie jedynie na marginalny sprzeciw autentycznych konserwatystów, których w Polsce jak na lekarstwo.
Jest dla mnie zaskakujące, że osoby które są tak oburzone na ten kontrowersyjny film bądź na rekomendacje lekarzy seksuologów jednocześnie przyklaskują pro-pedofilnym wypowiedziom naczelnego ideologa polskiej prawicy lub starają się je bagatelizować obracając w "głupi żart". Wystarczy prześledzić jego działalność na Facebooku i komentarze blisko 800 tys. jego fanów, w większości młodych ludzi. Który polski polityk ma więcej?

Nie mam pojęcia skąd pański wniosek o tym, że problem stanowią dla mnie tylko ci w koloratkach. Proponuję zapoznać się z moją obszerną wypowiedzią dotyczącą filmu Sylwestra Latkowskiego w którym odnoszę się do pobłażliwości polskiego społeczeństwa wobec zjawiska pedofilii oraz wykorzystywania go w sposób instrumentalny do walki politycznej.
https://www.filmweb.pl/film/Nic+si%C4%99+nie+sta%C5%82o-2020-848249/discussion/N ic+si%C4%99+nie+sta%C5%82o,3168337

ocenił(a) film na 1
MichCorleone

Znów się sam zaorałeś.
"każdy pedofil jest wrogiem edukacji seksualnej" - poczytaj wcześniejsze posty że zrozumieniem.

Ja tu pisze o seksualizacji dzieciaków a ty wyskakujesz z KK i Korwinem który ma aż 3%(?) Poparcia XD
- koleś który jest powszechnie uważany za błazna i ekscentryka jest wg ciebie większym zagrożeniem od pedofilskich lobby posiadających miliardy i wpływ na programowanie społeczeństwa

Gratuluję logiki

ocenił(a) film na 2
dezertx

Jeśli się sam zaorałem to nie w mniej skuteczny sposób jak profesor Lew Starowicz. Wbrew pańskim sugestiom Korwin Mikke jest politykiem cieszącym się największym poparciem wśród internautów (blisko 800tys. na samym Facebooku, ponownie pytam który polski polityk ma więcej) którzy potrafią bronić jego nawet najbardziej haniebnych wypowiedzi jak niepodległości. Polecam prześledzić komentarze pod jego przemyśleniami. Światopogląd większości młodych ludzi w Polsce, przynajmniej mężczyzn, jest ukształtowany właśnie przez tego człowieka. Ja odnoszę się do konkretnych wypowiedzi relatywizujących zjawisko pedofilii i marginalnego sprzeciwu wobec nich ze strony prawej strony. Pan przedstawia swoje wyobrażenia na temat "lobby posiadającego miliardy".

ocenił(a) film na 1
MichCorleone

Większość młodych ludzi ma światopogląd zmanipulowany przez media i popkulturę a nie przez starego dziadka na FB

Poczytaj sobie czym jest marsz przez instytucje
https://publicystyczny.pl/neomarksizm-w-zarysie-cz-3-marsz-przez-instytucje/?cn- reloaded=1&cn-reloaded=1

Nauczyciele są w dużej mierze winni temu.

Dzieciaki mają już mózgi ładnie wyprane przez lewicowe ideolo - wszędzie widzą dyskryminację rasizm i faszyzm , przy tym chcą się czuć tymi dobrymi więc ślepo bronią LGBT , mniejszości itp.

ocenił(a) film na 2
dezertx

Nie wiem w jakim kraju Pan mieszka ale przedstawianie współczesnej polskiej młodzieży owładniętej przez lewacką ideologię, ślepo broniącej LGBT i mniejszości jest po prostu absurdem. Świadczy o tym narracja jaka dominuje w mediach społecznościowych, czy choćby na naszym forum. W ogóle mam wrażenie, że nauka jest dla Pana stroną w sporze politycznym i dlatego wystarczy, że ktoś prezentuje poglądy odpowiadające współczesnej nauce a Pan automatycznie odbiera go jako ideologicznego przeciwnika i ekstremistę.

ocenił(a) film na 1
MichCorleone

Znam z rozmów z dzieciakami. Mózgi wyprane.
Wejdź sobie np. na fanPage Lany del Rey i zobacz jakie tam jest fanatyczne poparcie dla tęczowych.
Niemal wszystkie gwiazdki popkultury są lewicowe a siłą rzeczy to się przelewa na fanów.

Kilka lat temu był lekki zryw PW para stronę ale najnowsze pokolenie wyborców jest zdecydowanie na lewo - były badania przy okazji wyborów prezydenckich

ocenił(a) film na 2
dezertx

Chętnie zapoznam się z danymi z których wynika, że najmłodsze pokolenie Polaków, zwłaszcza polskich mężczyzn, ma zdecydowanie lewicowy światopogląd.

ocenił(a) film na 1
MichCorleone

Proszę bardzo
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1927064,1,na-kogo-glosuja-mlodzi-c zy-pokochali-kaczynskiego.read

ocenił(a) film na 2
dezertx

Zakładam, że lewicowy a nawet zdecydowanie lewicowy światopogląd mają wyborcy Lewicy, centrowy KO, prawicowy (abstrahując od kwestii gospodarczych) PIS i PSL i wreszcie zdecydowanie prawicowy wyborcy Konfederacji Korwina/Bosaka. Dobrze jest właśnie to porównywać przy okazji wyborów parlamentarnych. A zatem porównajmy.
Wśród wyborców w wieku od 18 do 29 lat stosunkowo najmniej okazało się wyborców umiarkowanie konserwatywnej Koalicji PSL-Kukiz 10,3%. Najmłodsi wyborcy częściej wybierali zdecydowanie liberalną Lewicę 17,7% lecz jeszcze częściej zdecydowanie prawicową Konfederację na czele z tym błaznem i ekscentrykiem jak go Pan określił. Warto zauważyć, że formacja ta w żadnej innej grupie wiekowej nie uzyskała tak dobrego wyniku 20,2%. Niewiele lepszy okazał się wynik centrowej KO 24% w której liberalne skrzydło Trzaskowskiego ma mniejszy wpływ na trzon partii jak konserwatywna kotwica Grzegorza Schetyny. Świadczą o tym chociażby częste pretensje lewicowych środowisk o głosowania w sprawach obyczajowych ręka w rękę z PISem, zwłaszcza w Parlamencie Europejskim. Jest to odpowiednik niemieckiej chadecji a więc partii światopoglądowo umiarkowanie prawicowej a przynajmniej centrowej. Oczywiście dla prawicowych ekstremistów np. dla pani Godek czy pana Brauna lewacki jest nawet PIS który ma wg. nich chodzić na pasku feministek. Zapewne ich ocena centryzmu PO będzie inna. Największym poparciem cieszył się PIS 26,2% który ekonomicznie jest skrajnie lewicowy lecz światopoglądowo prawicowy, choć nie tak skrajnie jak Konfederacja. Jeśli dalej będą rosły wpływy ministra Ziobry już niedługo różnica ograniczy się jedynie do kwestii gospodarczych i znów aktualne stanie się stwierdzenie, że na prawo od PIS jest już tylko ściana. A zatem ów zdecydowanie lewicowy światopogląd prezentuje jedynie 17,7% najmłodszych Polaków, centrowy 34% (24+10), prawicowy 26% i wreszcie zdecydowanie prawicowy 20%. Wynika z tego, że na partie konserwatywne głosuje ponad połowa najmłodszego elektoratu. Na Lewicę jedynie 17% i jeśli dodamy do niej centrum to daje to 43% czyli i tak mniej jak 56% mniej lub bardziej skrajnych konserwatystów. Nazywanie liberałami obyczajowymi posłów PSL-u byłoby już kompletnym absurdem. https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019-fakty/najnowsze/ne ws-wyniki-wyborow-jak-glosy-rozkladaly-sie-wedlug-wieku-plci-wy,nId,3276136 Jak widać wśród polskiej młodzieży głosy są mocno podzielone. Trwałe tendencje wśród Polaków utrzymują się za to przy podziałach wg. miejsca zamieszkania, dochodów, wykształcenia. Niechęć konserwatystów wobec majętnych ludzi i wykształciuchów staje się wówczas zrozumiała.

ocenił(a) film na 2
MichCorleone

Podejrzewam, że ten niejednorodny podział wśród polskiej młodzieży stałby się znacznie bardziej czytelny gdyby badanie IPSOS pokazywało nie tylko podziały na grupy wiekowe i płeć lecz uwzględniało połączenia np. osobno preferencje dla najmłodszych Polek i najmłodszych Polaków, które się co raz mocniej rozjeżdżają. Tu wyjaśnienie tego zjawiska https://paweltkaczyk.com/pl/mlodzi-mezczyzni-radykalna-prawica/

MichCorleone

Lew Starowicz? Ten pan, którego autorytetem jest Alfred Kinsey? Ostrożnie ze wskazywaniem na "naukowców". Mamy takie czasy, że dwa razy trzeba ich sprawdzić, zanim się komuś zawierzy. Choćby taki Andrzej Jaczewski, też seksuolog, który w swojej książce "Seksualność dzieci i młodzieży. Pół wieku badań i refleksji" 'apeluje' o udostępnienie seksu z dziećmi od 9 roku życia. Albo świeża sprawa: eksperyment Kentlera. Niemiecki psycholog, który przez dziesiątki lat intencjonalnie udostępniał dzieci opiekunom zdiagnozowanym pedofilom.

MichCorleone

nie ma co rozmawiać z Dezertx - żadne argumenty nie trafiają. Masz rację z tym co piszesz, orientacja pedofilów jest sprawdzana tylko w stosunku do ofiary, z tego też powodu nowsze badania poddają motyw orientacji w wątpliwość, ponieważ jest pełno przykładów, że pedofil będący w stałym związku z osobą drugiej płci dokonuje pedofilii na dziecku swojej płci. Tak jak pisałam wcześniej, płeć dziecka dla pedofila nie ma znaczenia, musi mieć po prostu dostęp do dziecka. To ma też potwierdzenie ze statystycznego punktu widzenia - wśród pedofilów jest ogromna nadreprezentacja mężczyzn natomiast rozkład płci ofiar jest taki sam jak rozkład płci wśród dzieci (mniej więcej pół na pół) i dlatego wychodzi, że niby dużo pedo to homo. Tym bardziej może tak być w kościele, gdzie jest dużo ministrantów chłopców.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dezertx

Wycieczki ad personam, nie da się z Tobą rzeczowo rozmawiać. Akurat nie przepadam za produkcjami netflixa, wolę zdecydowanie europejskie kino. Tobie za to życzę, żebyś wyszedł poza swoją prawicową banieczkę. Kończę rozmowę z mojej strony, bo nie ma sensu i nie lubię personalnych wycieczek

kazikfranek

Przeczytałem waszą dyskusję i ja tu widzę, że oboje macie swoje banieczki. Nawet jeżeli pojawia się jakiś mocny argument po jednej stronie, to nie jest w ogóle przyjmowany przez drugą. Ale tak to już jest, jak się uprawia erystykę, a nie stara się szukać prawdy i faktów.

ocenił(a) film na 7
dezertx

Olaboga, trwoga!

dezertx

dobra zamknij ryj bo pieprzysz takie kocopoły że szkoda gadać

Kolejna medialna szopka z nowomową i prężącą muskuły ideologią. Nikomu tak naprawdę nie zależy na tych dzieciach, lecz na wyrażeniu swojego zdania i uspokojeniu własnego sumienia

użytkownik usunięty
katedra

a skąd ty frajerze wiesz o czym myślą miliony ludzi? W myślach czytasz? Co za buc niedorozwinięty. Ale w sumie nie jestem zaskoczony, że ktoś taki jak ty będzie bronił promowania pedofilskich treści.

Radykał, cham i prostak. Potwierdzasz jedynie, że tacy jak Ty są jedynie marionetkami Internetu i tego, co w nim zobaczą/przeczytają.

użytkownik usunięty
katedra

to co ty cfeluszku piszesz też powtarzają w internetach. Więc się nie wywyższaj. Bo nie masz z czym. I wolę być chamem i prostakiem wobec obrońcy pedofilskich materiałów w przestrzeni publicznej niż obrońcą pedofilskiej twórczości.

Co niby powtarzają? Że jesteś chamem, prostakiem i radykałem?

użytkownik usunięty
katedra

film ma 88% pozytywnych recenzji od krytyków i 3% pozytywnych recenzji od widzów na RT. Jeszcze wczoraj miał prawie 100% od krytyków, ale widzę, że coraz mniej z nich chce się kompromitować. W każdym razie puenta jest taka, że media (wielu krytyków broniących tego filmu jest mi dobrze znana ze swojej głupoty, wiem jakie pisma reprezentują - i jakie poglądy) w dużej mierze bronią tego filmu. To ludzie sami z siebie doszli do wniosku, że ten film jest chory - i mają na to dużo argumentów psia fujarko. Zatem jeśli ktoś tutaj jest marionetką to tacy jak ty którzy dali sobie wmówić, że ten chory film jest ok. Normalni ludzie widzą jak chory jest ten chory film. To, że wielu poszło z prądem i krytykuje film tylko żeby być po stronie większości pewnie jest możliwe. Ale to demagogia level idiota czyli akurat na twoim poziomie. Bo w każdym sporze można to samo powiedzieć o części która zabiera głos po stronie większości.

Nigdzie nie odniosłem się do tego, jaki jest ten film. Nie widzę powodu, aby w sposób emocjonalny i skrajny wchodzić w interakcje na forach internetowych. W ten sposób postępują frustraci i osoby ciężko chore psychicznie. Jeśli masz problem, zgłoś się do lekarza.

użytkownik usunięty
katedra

jesteś tępym ch*jem który zaczął od obrażania innych sugerując, że nikomu nie zależy szczerze na losie dzieci tylko sieją ferment bo są debilami. A teraz płacze, że ktoś go obraża. Zwisa mi, że masz mnie za chama, prostaka i radykała bo tak jak mówiłem wolę być wieloma negatywnymi rzeczami (zwłaszcza w oczach kretyna którego zdanie na mój temat mi zwisa) niż być obrońcą pedofilskich treści jak ty pajacu.

Nie zacząłem od obrażania, napisałem dokładnie, cytuję:

"Kolejna medialna szopka z nowomową i prężącą muskuły ideologią. Nikomu tak naprawdę nie zależy na tych dzieciach, lecz na wyrażeniu swojego zdania i uspokojeniu własnego sumienia"

Po tych słowach zostałem nazwany frajerem i bucem niedorozwiniętym oraz oskarżyłeś mnie o popieranie pedofilii. Przecież na takie coś jest paragraf, chłopie. Myślisz, że będę miał problem z uzyskaniem poprzez mojego prawnika Twojego adresu i wyciągnięcie Cię w samych majtach z mieszkania o 7 nad ranem? Chcesz się szlajać po sądach tylko dlatego, że zamiast iść do lekarza odpaliłeś komputer?

użytkownik usunięty
katedra

kim ty jesteś żeby decydować komu na czym zależy za niego? Jesteś zerem które broni filmu promującego eksponowanie kroczy 11letnich dziewczynek przed kamerą. CHCESZ MNIE STRASZYĆ SĄDEM? ZAPRASZAM. DAWAJ. CZEMU JESZCZE TEGO NIE ZROBIŁEŚ SKORO TO NIE PROBLEM? SZYBCIUTKO NIE KRĘPUJ SIĘ!

Nikt niczego nie broni. Twoja postawa sprawia, że nie pozostaje mi nic innego. Szykuj pieniążki.

użytkownik usunięty
katedra

czekam.

użytkownik usunięty
katedra

martw się o swoje pieniążki pozerku nie o moje. Czekam niecierpliwie:) będę ci się przypominał żebyś przypadkiem o sprawie nie zapomniał. Nie chcielibyśmy żebyś wyszedł na kłamcę.

My? To z całą rodziną przy komputerze czekacie na wyrok w Twojej sprawie.
Spokojnie. Niektóre rzeczy muszą nabrać rozpędu. Posty w Internecie pisze się łatwo i szybko. Reakcja na nie potrwa, ale będzie zdecydowana.

użytkownik usunięty
katedra

Jesteś bardzo pewny siebie, jak na trolla który wlazł tu prowokować a potem sam obrażał mnie osobiście. Życzę powodzenia, próbuj próbuj. Ale nie liczyłbym na to wywlekanie w kajdankach w gaciach o 7 rano. Troszkę trudniej o korzystny wyrok za obrazę majestatu gdy komuś samemu się ubliża. Sądzę, że rzucasz pogróżki bez pokrycia, i na 99,9% tak jest. Ale jeśli nie to też może być ciekawie, zawsze jakieś nowe doświadczenie dla mnie. Choć i tak nie miałbym się czym ekscytować.

Osobiście będziesz się stawiał w stosownym organie właściwym. Będzie ciekawie, oj będzie, cwaniaczku.

użytkownik usunięty
katedra

Chłopcze po pierwsze groziłeś mi swoim prawnikiem. Masz prawnika powiadasz? Fajnie. Ale nie wiem czy ty wiesz, ale prawnicy mają swoje specjalizacje i nie bez powodu. Podobnie jak lekarze. Nie dałbym swojemu laryngologowi operować mojego serca. Ale to drobiazg.

Drugi punkt jest ciekawszy. Nie jesteś celebrytą którego hejter wlazł obrażać na instagramie. Jesteś trollem. Mogłeś wejść na forum filmu i założyć swój temat. Ale wlazłeś na mój żeby mnie sprowokować. A jeśli nie podobała ci się moja odpowiedź w każdej chwili mogłeś wyjść i przerwać dyskusje. Ale zostałeś żeby eskalować konflikt obrażając mnie. Ja w tym temacie jestem u siebie, to ty tu się przyplątałeś niezaproszony szukać zaczepki.

Więc tak - jestem na tyle cwanym cwaniaczkiem żeby wiedzieć jak marne masz szanse wygrać ze mną w sądzie.

Co nie zmienia faktu, że nie zamierzam ci odradzać marnowania czasu swojego, mojego i sądu bezpodstawnie. To wolny kraj. Ale jeśli myślałeś, że mnie zastraszysz swoimi pustymi pogróżkami - nie zadziałało. Nie jestem dzieckiem któremu imponuje, że jakiś desperat w necie chwali się, że ma własnego prawnika i naśle na mnie policję i postawi mnie przed sądem. Życz swojemu prawnikowi powodzenia ode mnie.

użytkownik usunięty
katedra

dawaj. Chcę żeby za to co tu zaszło policja wywlekła mnie o 7 rano w kajdankach i postawiła przed sądem. Dajesz. Czekam

użytkownik usunięty

Update - w filmach oprócz odrażających scen tańca z kamerą ustawioną centralnie w wyeksponowane krocza tych dziewczynki i ich wypięte tyłki posuwające podłogę jest wiele innych gorszących scen.
M.in. kiedy ojczym głównej bohaterki próbuje odebrać od niej swój telefon (który wkręciła mu, że się zgubił a go ukradła) ta próbowała przekupić go rozbierając się (zdjęła bluzkę i była w trakcie zdejmowania spodni) ale ją odepchnął. Widząc, że go nie kupi swoim ciałem uciekła do łazienki, rozebrała się do naga, zrobiła zdjęcie swojego krocza i opublikowała je z telefonu i konta społecznościowego swojego ojczymy po czym oddała niczego nieświadomemu ojczymowi telefon.

Ale nie demonizujmy tego filmu. Bo zdobył nagrodę. Na festiwalu UFUNDOWANYM PRZEZ SKAZANEGO ZA PEFOFILIĘ KOLESIA. Miliony oburzonych, że promuje się dziecięcą pornografię i prostytucję i zmusza dziewczynki zbyt młode na podjęcie dojrzałem decyzji do grania w tym chorym filmie - my się mylimy. Takie śmiecie jak katedra i obleśni krytycy - oni mają rację, te tysiące oszołomów którym z jakiegoś powodu nie przeszkadza ten film i bronią go jak niepodległości. Hmmmmmm... kto tu jest nienormalny... miliony oburzonych na robienie publiczne szmat z nieświadomych dziecięcych aktorek za którymi będzie się to ciągnęło do końca życia? I na puszczanie treści ocierających się o dziecięcą pornografię żeby każdy kto chce mógł sobie je oglądać? A może nienormalne są tysiące zboków które nie widzą nic złego, że 11letnie dziecko w szortach nie zakrywających mu pośladków i w skąpym topiku twerkuje do kamery ustawionej na jego rozszerzone krocze i wypiętą, potrząsającą się dupę? Zostawiam to każdemu do własnej oceny.

ocenił(a) film na 1

Czyli jednak nie jest tak niewinnie jak twierdziła reżyserka i jeszcze się żaliła że to ona jest ofiarą nagonki.

użytkownik usunięty
dezertx

oj zdecydowanie nie, to co widziałem było wystarczająco "wyraziste" a czytałem donosy, że jednej z aktorek cycek wychyla się w jednej scenie spod bluzki a inna ma scenę w której pokazuje się w samych gaciach (w sensie w samych na dole bo górę pewnie ma)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
octstuff23

To wynika moim zdaniem z wąskiej perspektywy i na nieznajomości tematu. Wiesz, jak znasz temat pobieżnie i chcesz być modny i postępowy to się siłą rzeczy przyłączysz do bycia postępowym i tolerancyjnym w złym tego znaczeniu. Niestety media piorą młode umysły skutecznie co widać po ilości psedu-intelektualistów wychwalających ten film

octstuff23

LGBT to tylko grupa ludzi, dajcie im już spokój prawaki

ocenił(a) film na 1
WujekKoszar

to organizacja która włazi w buciorach na salony ;)

dezertx

Wziętę z polskiej i angielskiej wikipedii:

LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych.

LGBT , or GLBT , is an initialism that stands for lesbian, gay, bisexual, and transgender.

Nie widzę tu żadnego określenia organizacja. Podasz źródła? Serio się ciekawie czemu uważasz ich za organizacje. Chce poznać twój tok myślenia. Prawicowe strony ani filmiki pewnej osoby z yt nie będą dla mnie dowodem.

ocenił(a) film na 1
WujekKoszar

wnioskuję z obserwacji. Nie muszę mieć definicji że woda jest mokra, a ogień gorący - wystarczy zaobserwować pewne rzeczy.
btw, nie czuję się prawakiem, raczej anty-lewakiem anty-lgbt anty-neomarksistą

dezertx

mhm, chłopski rozum, najlepsze źródło informacji xD

ocenił(a) film na 1
_Martyn_

to może mi powiesz, że nagrody GLAAD same się przyznają, marsze same się organizują, grupka uczestników jeździ po Polsce spontanicznie i za swoje pieniądze, powiązania z politykami lewicy są przypadkowe, a postulaty same się piszą

ehhh lemingi nigdy nie zrozumieją ;D

dezertx

Czytam tę rozmowę i cieszę się jak dziecko z głupot, które wypisujesz!!! Brak wiedzy, edukacji i logicznego myślenia...

Po pierwsze to dziecko już w wieku 18 miesięcy odnajduje swoje narządy płciowe tak samo jak swoje ręce i nogi. I poznaje przyjemność z ich dotykania, dlatego uczy się małych chłopców by nie łapali się za siurka, a dziewczynki by nie ocierały się o meble czy dywan (zakładam, ze nie masz dzieci lub nie uczestniczyłeś czynnie w ich wychowaniu i takich zachowań nie znasz). Jest to naturalny proces poznawczy.

Po drugie to nie rozumiesz na czym polega pedofilia. Pedofilia to zaburzenie pracy mózgu, które wpływa na zaburzenia seksualne. Płat mózgu odpowiedzialny za zahamowania jest nieuwrażliwiony i takiej osobie brak zahamowań seksualnych, przy bardzo rozbudzonym płacie mózgu odpowiedzialnym za potrzeby seksualne. Pedofila nie tyle pociąga dziecko, a panicznie boi się reakcji kobiet, wręcz ich nienawidzi, bo czuje że są one tymi, które są w stanie je ocenić, a wręcz pogrążyć seksualnie. Dlatego wybierają dzieci, bo z założenia, dziecko jest nieświadome procesu, który zachodzi w jego ciele. Jeżeli dziecko siada na kolanka obcego pana, wujka, taty... to osoba o zaburzeniach pedofilskich odczuwa to jako inicjatywę seksualną (zwróć uwagę, że są oni bardziej pobudzeni seksualnie) i ma poczucie władzy, bo dziecko nie jest świadome, reakcji jego organizmu. W swoich zachowaniach posuwają się do kolejnych kroków, gdzie w poczuciu, że nie krzywdzą, bo dziecko nie rozumie co się dzieje, mogą zaspokoić swoje potrzeby.

Po trzecie, w oparciu o drugie. Dlatego tak ważna jest edukacja seksualna od najmłodszych lat! Nie jest to kwestia masturbacji, a świadomości sytuacji w jakiej dziecko się znajduje i świadomości zła jakie mu się dzieje, by umiało o tym mówić i to zgłaszać. Nauka, że dziecięca seksualność jest normalna, ale i tez na wszystko jest miejsce i czas oraz odpowiedni wiek!!! tylko to może uchronić nasze dzieci przed pedofilią. Rozumiem, że w twoim przekonaniu bronisz dzieci przed zbyt wczesną seksualizacją (abstrahując, że nawet takie słowo nie istnieje), to nie uchronisz dziecka przed rozwojem seksualnym (to jest prawidłowy termin), bo następuje on już od 18 miesiąca życia... to absurd jakbyś chciał uchronić córkę przed miesiączkowaniem! Twoim zadaniem nie jest powstrzymywanie naturalnych procesów, a uświadamianie dziecka na odpowiednim etapie o odpowiednich procesach rozwojowych. Dlatego 4 latek musi wiedzieć czym jest masturbacja, by gdy jakiś obleśny pan będzie chciał go masturbować, to by wiedział, że jego ciało to jego świątynia i tylko on decyduje o tym kto je i kiedy dotyka.
Dlatego też dla pedofila nie ma znaczenia płeć dziecka i nie wiąże się to z homoseksualizmem. Bo nie płeć dziecka ma wpływ na to, czy zostanie ofiarą, a to z jakich środowisk się wywodzi i jaką ma postawę społeczną. Dzieci nieświadome są podatniejsze, dzieci z domów dziecka, rodzin patologicznych... tam gdzie na dziecko nie zwraca się uwagi i nie daje odpowiedniej edukacji!

Edukacja seksualna jest kluczem, bo teraz ci powiem gdzie jest najwięcej nastoletnich matek i gdzie młodzi ludzie zaczynają najszybciej inicjację seksualną. Pomijając państwa afrykańskie, gdzie nastoletnie dziewczynki są zmuszane do ślubu (przykład ciotki, która powiedziała że w wieku 11 lat została wydana za mąż), to naczelne stanowisko w wczesnej inicjacji seksualnej stanowią państwa skandynawskie. Państwa o dużym wzroście ekonomicznym, wysokim rozwoju społecznym, państwa gdzie duży wpływ na rozwój ma instytucja państwa i gdzie nie ma kompletnie edukacji seksualnej... tam dzieci mają dostęp do zabezpieczeń i zero informacji zwrotnej... tam dziewczynki średnio tracą dziewictwo w wieku 14-15 lat. Rozmawiam dużo z kobietami i właśnie kobiety (w Polsce) które mają dostęp do wszelkich dóbr cywilizacyjnych, a pochodzą z terenów wiejskich, małomiasteczkowych inicjują współżycie z mężczyzną w wieku lat 16 i często wychodzą za mąż w wieku lat 19-21, najczęściej z dzieckiem pod pachą. Dlaczego? Bo myślą, że taka jest kolej rzeczy... tak muszą... (matka/ciotka).

A wiesz czego w filmie nie powiedzieli, a co powinno być jasne dla francuskiego widza? Że kobiety z Sudanu są we Francji wciąż obrzezane... wiesz czym jest obrzezanie kobiet? Wyobraź sobie, że jesteś 11 letnią dziewczynką, która ma wyciętą łechtaczkę, wargi sromowe i jest zaszyta... jej łono wygląda jak u lalki barbie i ona nic tam nie czuje... Oczywiście jej rozwój emocjonalny jest prawidłowy. Zachowania dziewczynki wynikają nie tylko z tego, że nikt prawidłowo nie wprowadza jej w etap dorastania, ale to, że czując jednocześnie potrzebę seksualną jej czucie w miejscach intymnych jest takie same jakby dotykała ręki czy nogi, a jednocześnie wie do czego służy. (film był oczywiście totalnie źle zrealizowany, a reżyserka chcąc pokazać trudny temat, zrobiła mu całkowitą antyreklamę). Jednak ty zastanów się czy jest ci bliżej intelektualnie i światopoglądowo do Sudanu czy Europy... bo wszystko sprowadza się wciąż do tego samego - edukacji seksualnej w okresie rozwoju seksualnego. Tylko ona uchroni twoje dzieci przed "seksualizacją", która broni jedynie sprawców przestępstw, a nie ofiary... twoje myślenie wspiera pedofilię, a nie ją neguje. Edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja... a nie nienawiść do odmienności seksualnych cię uratują i twoje dzieci przed krzywdą...

p.s. Jeśli powołujesz się na czyjeś słowa i opinie to pamiętaj, że głowa naszego państwa, prezydent przez małe "p", który głosi teorie anty "seksualizacji" dzieci zniósł zakaz zbliżania się dla pedofila by pojednać go z ofiarą, bo dziecięca cnota dla niego miała cenę naprawy bojlera... Nasz wykształcony prawnik, który nie wie, że takie sprawy załatwia się poprzez wniosek do sądu, który zlecił by badanie psychologiczne ofiary i jej matki i nigdy nie pozwolił by na takie bestialstwo jakiego się dopuścił prezydent 51% Polaków.

ocenił(a) film na 1
magdaxd

nie przeczytałem więcej niż jeden akapit twoich bzdur. Jeśli uważasz że dziecko 18 miesięcy się lubi masturbować to się lecz psychopatko

dezertx

Nie przeczytałeś więc nie wiesz, że nigdzie nie napisałam "dziecko 18 miesięczne lubi się masturbować". Napisałam 18 miesięczne dziecko ma czucie takie samo jak na innych częściach ciała i odkrywa, że dotykając miejsc intymnych doznaje przyjemności... co jest naturalne!!!

Twoja oporność na wiedzę i zacietrzewienie we własnych homofobicznych ideologiach sprawia, że jesteś głównym pionem wspierającym przestępstwa seksualne... wiara, ze milczenie uchroni twoje dziecko, jest tak samo naiwne jak wiara, ze czego oczy nie widzą tego sercu nie żal... Zdradzę ci sekret pedofila, którego ułaskawił prezydent... jego żona o wszystkim wiedziała. Na kawalerce nie ukryjesz tego, że molestujesz dziecko, ale jego żona wymieniła córkę na bojler...

To był kuzyn, a nie ojczym. Ona nie miała ojczyma, a ojca, który powtórnie wyszedł za mąż wedle spaczonego prawa Islamu (w Islamie powinien żony traktować tak samo, z taka samą dozą miłości, szacunku i okazywania im hojności). I nie opublikowała zdjęcia na koncie kuzyna, a swoim założonym przez siebie, na telefonie kuzyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones