Odtwórz Zwiastun nr 1 (angielski) 1:30

Zobacz Gwiazdeczki zwiastun

Film

Mignonnes

2020 1 godz. 36 min.
3,6 2 308
ocen
3,6 10 1 2308
322
chce zobaczyć
{"id":"848343","linkUrl":"/film/Gwiazdeczki-2020-848343","alt":"Gwiazdeczki","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/83/43/848343/7929529.2.jpg"}
Jedenastoletnia Amy próbuje wyrwać się z dysfunkcyjnego środowiska swojej rodziny, dołączając do szkolnego zespołu tanecznego. Razem z koleżankami w tańcu odkrywa swoją rozkwitającą kobiecość.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Gwiazdeczki
Gwiazdeczki (2020) Zwiastun nr 1 (angielski) 1:30
Gwiazdeczki | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (angielski) | 2020 | Film Jedenastoletnia Amy czeka z matką, Mariam, i młodszym bratem na powrót ojca z Senegalu. Amy jest zauroczona szkolnym zespołem tanecznym, do którego należy jej niesforna sąsiadka Angelica. Zachowanie zespołu kontrastuje z tradycyjnymi wartościami wyznawanymi przez Mariam. Początkowo odrzucona przez koleżanki Amy, która nade wszystko pragnie wyrwać się z dysfunkcyjnego rodzinnego środowiska, zaczyna odkrywać swoją rozkwitającą kobiecość. Namawia tancerki na zmysłowy układ, rozbudzając przy okazji ich nadzieje na zwycięstwo w lokalnym konkursie.

Jedenastoletnia Amy czeka z matką, Mariam, i młodszym bratem na powrót ojca z Senegalu. Amy jest zauroczona szkolnym zespołem tanecznym, do którego należy jej niesforna sąsiadka Angelica. Zachowanie zespołu kontrastuje z tradycyjnymi wartościami wyznawanymi przez Mariam. Początkowo odrzucona przez koleżanki Amy, która nade wszystkoJedenastoletnia Amy czeka z matką, Mariam, i młodszym bratem na powrót ojca z Senegalu. Amy jest zauroczona szkolnym zespołem tanecznym, do którego należy jej niesforna sąsiadka Angelica. Zachowanie zespołu kontrastuje z tradycyjnymi wartościami wyznawanymi przez Mariam. Początkowo odrzucona przez koleżanki Amy, która nade wszystko pragnie wyrwać się z dysfunkcyjnego rodzinnego środowiska, zaczyna odkrywać swoją rozkwitającą kobiecość. Namawia tancerki na zmysłowy układ, rozbudzając przy okazji ich nadzieje na zwycięstwo w lokalnym konkursie.

studio
Canal+ France (udział) / Centre National du Cinéma et de Limage Animée (CNC) (udział) / Ciné+ (udział) / Więcej...
tytuł oryg.
Mignonnes
inne tytuły
Gwiazdeczki Polska
Więcej...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych