PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168610}

Gwiazdkowy prezent

The Christmas Toy
8,0 339
ocen
8,0 10 1 339
Gwiazdkowy prezent
powrót do forum filmu Gwiazdkowy prezent

mogli by puscic w swieta

zgy

Ja żaluje, ze nie puscili to w tegoroczne Świeta. Pamietam jak ogladalam te film w dziecinstwie. Fantastyczny! Ostatnio w sklepie kupujac prezent dla siostrzenic natknęłam sie na maskotek, ktora była bardzo podobna do Rugby'ego :> od razu przypomniał mi się film i troszkę zatęskniłam do tamtych czasów :) hehe
Nie wiecie czy ten film można gdzieś kupić?

Pozdrawiam wszystkich miłośników tego filmu :)

ocenił(a) film na 10
mucha269

Ma ktoś namiar na wersje pl musze ja zdobyć mucha napisz jak masz namiar
oki

ocenił(a) film na 8
mucha269

To chyba było gdzieś na początku lat 90

giovanni50

Przez ponad 25 lat miałem w pamięci pewną świąteczną dobranockę wyemitowaną w wigilijny wieczór w latach 80-tych. Pamiętałem, że bajka ta była dubbingowana a jej główną postacią była niejaka Meteora – nowa lalka, której pojawienie się wśród zabawek wywołało wielki niepokój. Nowa lalka była bowiem bardzo arogancka i dumna. Pamiętałem też, że bohaterowie owej bajki byli w iście „hensonowskim” stylu.
Parę dni temu, zupełnie przypadkiem natrafiłem na You Tube na fragment owej bajki. Wspomnienia odżyły ;) Znając tytuł oryginału ‘’The Christmas Toy’’ przekopałem archiwalne programy TV i ustaliłem, że owa emisja miała miejsce 24.12.1987 o godz. 18:10.
Ale bardzo możliwe, że bajka ta była również emitowana później, już w latach 90-tych.

ocenił(a) film na 8
oseltamivirum

Bardzo możliwe że powtarzali

ocenił(a) film na 9
zgy

świetny film, szkoda, że mało jest takich fajnych filmów dla dzieci.
aczkolwiek historia była trochę smutna. Każda zabawka jest ulubieńcem tylko przez rok, potem musi się pogodzić z tym, że znudzi się dzieciom i jej miejsce zajmie inna

ocenił(a) film na 9
mirror_mirror

Tak!!! Znalazłam tytuł. Wreszcie!!! Od razu cofam się w czasie! Tylko gdzie go moge znaleźć???

ocenił(a) film na 9
aichasz

To to!!! http://www.youtube.com/watch?v=4hDQE2wGmGM

ocenił(a) film na 10
aichasz

Tak to to tylko szukam wersji pl z lektorem dajcie namiar nagroda bedzie:)

myping22

http://strefa-x.pl/familijny-f184/386505-the-christmas-toy-1986-lektor-dubbing-n apisy-pl.html

myping22

ja mam na dvd z dubbingiem super baka i piosenki

ocenił(a) film na 10
robaczek1988

Taaa już wierze a skad masz taką płytke odkupie od ciebie luba daj namiar pozdro

myping22

moge ci wysła na meila próbke jesli chcesz

ocenił(a) film na 10
robaczek1988

ok wyślij ale filmik z pl lektorem też jest na you tube

myping22

ale ja mam w dubbingu nie z lektorem tylko podaj maila

robaczek1988

Witam! od trzech lat poszukuję The christmas toy z polskim dubbingiem i NIC , a tu taka niespodzianka ...Jaka jest mozliwość , aby stac się posiadaczem tej bajki? Pozdro Nanys

ocenił(a) film na 10
robaczek1988

myping79@gmail.com

myping22

robaczek1988 naprawdę masz na dvd z dubbingiem, wiesz może gdzie można kupić?

robaczek1988

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że masz ten film, bo to też moja ulubiona bajka z dzieciństwa!
Co trzeba zrobić, żeby ten film od Ciebie "wydobyć"?
Coś na wymianę, hm???

ocenił(a) film na 10
weber76

Właśnie jest problem bo ja też jej niemam szukamy wszyscy :)

ocenił(a) film na 10
aichasz

http://szafiarenka.pl/89/3440592/bajka-swiateczna-zabawka.html# Tu pisze że najlepiej jak bedziemy wszyscy dzwonić do TVP i nudzić to może puszczą na swięta ! ja szukam dalej a wy coś macie?jest tylko wersja eng w necie .

zgy

Czy ten film jest z Muppetami?

ocenił(a) film na 10
Dudu_fw

Nie to jest z fraglesami:)

ocenił(a) film na 10
myping22

tak poważnie to o zabawkach

zgy

Proście a będzie Wam dane...

Ponieważ bardzo dużo osób szuka właśnie tej bajki z Polskim Dubbingiem postanowiłem odkopać VHS i zgrać audio a następnie wkomponować je w angielską wersję bajki. Efekt rewelacyjny :)

Wrzuciłem na YOUTUBE wersję do obejrzenia online.

Tytuł do wpisania na YOUTUBE:

Gwiazdkowy Prezent - The Christmas Toy 1986 - Dubbing PL


Pozdrawiam!

Dzidzia22

https://www.youtube.com/watch?v=J1H9n9sEq9Y&feature=youtu.be

ocenił(a) film na 10
Dzidzia22

Wow dzięki stary jesteś wielki !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones