PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 226 807
ocen
7,2 10 1 226807
5,2 24
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

grzebalam z nudów na necie i zobaczylam zdjecia z ataku klonow, ktorych nigdy nie widzialam!!!nawet nie myslalam ze takie sceny moga byc ujete w filmie!!te zdjecia to pobyt Padme w domu rodzinnym...niesamowita niespodzianka!!!czy ktos moze wie jak zdobyc film"atak klonow" z tymi scenami??chciala bym to obejrzec...byla bym wdzieczna:))))

ocenił(a) film na 9
Padme_Amidala

Sceny te są w wydaniu dvd na dysku z dodatkami w dziale usunięte sceny. Są 2 sceny w domu Padme...jedna przy stole, druga w pokoju Padme =)

Kristofer

i dobże że są wyjęte...szkoda tylko że Padme nie miała na ścianie jakiegoś Leonardo:-)))żenada

ocenił(a) film na 9
Draven_81

Czy ja wiem czy taka żenada?? Prawie wszystkim te sceny się nie podobają, a mi właśnie przypadły do gustu. Po pierwsze za cudowny wygląd Portman w tym stroju i w tej fryzurze. A po drugie, za to, że Lucas fajnie tutaj ukazał jak Anakin chciał się więcej dowiedzieć o Padme i na odwrót. W filmie dobrze by to wyglądało, ale musiałby on trochę inaczej wyglądać...bo w sumie zazwyczaj dużo Padme opowiadała o sobie, a Anakin za dużo nie mówił...Gdyby te sceny dodali, to musieliby jednocześnie dodać kilka z Anakinem opowiadającym o sobie...
Jednak bardzo mi się podobała mina Anakina, gdy Padme powiedziała do Soli(swojej siostry), że 'Anakin wcale nie jest jej chłopakiem, a tylko kolegą' hehe =]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones