PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525}

Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
8,1 304 672
oceny
8,1 10 1 304672
8,4 35
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część V Imperium kontratakuje
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

Wspomnienia

ocenił(a) film na 9

Za niedługo wybieram się do Kina na Epizod VII Dlatego oglądam starą trylogię żeby sobie wszystko odświeżyć. Pasją do Gwiezdnych zaraziłem od mojego Taty :) Pamiętam jak miałem 6 lat i tata zawołał mnie do pokoju żebym oglądnął Bo "Leci świetny film". Był to epizod pierwszy. Tak od niego zaczęła się moją przygoda z Sagą. Po ukończeniu oglądania nowej trylogii zabrałem się za stara. Nie przeszkadzały mi słabe efekty dalej mi nie przeszkadzają. W filmie jest świetna i wciągająca fabuła. Film polecam każdemu niezależnie od wieku. Nie zrażajcie się słabymi efektami naprawdę. Muzyka w filmie jest po prostu świetna!!! No i kto nie lubi popatrzeć jak stary Yoda wali R2 laską :D

użytkownik usunięty
Viggosen

hah miałem podobnie w moim przypadku od Mamy się zaraziłem :)

ocenił(a) film na 9
Viggosen

Zaczynałem oglądać pierwszy raz gwiezdne wojny od Nowej Nadziei.Nie wiem jaki jest odbiór zaczynający przygodę z sagą gdy startują pierwszy raz od części 1.2.3 Od razu wiedzą kto to Yoda,kim jest ojciec Luka i jego siostra.Nie przeżywają zaskoczeń które są w odcinkach 4,5,6. Jak bym miał syna to puścił bym mu najpierw 4,5,6 i potem 1,2,3 czyli historie skąd i jak wzieło się imperium i dlaczego Vader ,,zabił'' ojca Luka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones