PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525}

Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
8,1 305 082
oceny
8,1 10 1 305082
8,4 36
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część V Imperium kontratakuje
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

Liczę że mnie poprzecie. Mam nadzieję na co najmniej 200 wpisów.

bonecrusher22

Ja oczywiście popieram i mam pewną rade dla wszystkich oglądających, oglądajcie Gwiezdne Wojny w HD niesamowite wrażenia. :D

ocenił(a) film na 10
bonecrusher22

Popieram i czekam kiedy będzie 200 wpisów.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
tom_1984

Obawiam się że jednak tyle nie będzie. :{

bonecrusher22

w dzieciństwie Star Wars było dla mnie niesamowitym kinem.Pozostaje sentyment do tej sagi ale już nie tak jak kiedyś.Mimo wszystko uwarzam że Gwiezdne Wojny fabułą (oczywiście te stare części) biją wiele współczesnych filmów.Ciekawe co by było gdyby Lucas operował taką techniką jaka dziś istnieje.Pozdrawiam i umiesczam swój wpis:)niech moc będzie z Tobą :):):)

bonecrusher22

oglądałem go jak wchodził ,gdy miałem 8 lat,poszedłem do kina razem z ojcem,nie było miejsc więc cały film stałem.Do dzisiaj pamiętam jakie zrobił na mnie wrażenie.I bez przesady powiem ,że nawet dzisiaj posiada ,,korone'' filmów s-f.

użytkownik usunięty
alcapone1973_filmweb

I bez tych 200 wpisów Star Wars będzie najlepszym filmem w swoim gatunku ;) Widać to po liczbie fanów na całym świecie , chyba żaden film nie ma tylu fanów i wielbicieli (!) co SW

użytkownik usunięty
bonecrusher22

najlepszy obok nowej nadzei

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones