PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547}

Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi

Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
8,1 296 990
ocen
8,1 10 1 296990
7,8 32
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część VI Powrót Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi

...to troche zaduzo jak na moj mozg. Rozumiem, ze w polowie krecenia filmu cala ekipa filmowa lacznie z obsada najadla sie grzybow halucynogennych, ktorych nazbierala w tym lesie, w ktorym krecono film bo od momentu kiedy wkroczyly do akcji pluszowe misie to moj mozg eksplodowal:)

ocenił(a) film na 3
lsd909

Rozwalil mn tw komentarz! Zgrabnie ujales wszystko to co powiedzial moj partner po obejzeniu 6 cz przed chwila na TVN

ocenił(a) film na 10
sarewicz

Serio? Taki klasyk, arcydzieło kosmicznej epopei oceniłeś na 3? Coś nie tak z głową? Coś się popsuło? Jakiś trybik przestał funkcjonować?

ocenił(a) film na 3
uczensaibaby

Po pierwsze, w rodzaju żeńskim pisze się- oceniłaś.
A po drugie, taka jest moja ocena, moja opinia, nie trzeba nikogo obrażać, tylko dlatego, że ma się zupełnie odmienne zdanie. Poluzuj gumkę w majtkach.

ocenił(a) film na 10
sarewicz

Dlaczego miąłby wyluzować, skoro sama zaczęłaś poprzez wrzucenie na tapetę swojej oceny i to do tego z oceną mocno odbiegającą od wszelkich tutaj udostępnionych. Wiec jakby sama na siebie ściągnęłaś celownik zemsty fanboya :) aaaa i sorki, że nie zauważyłem, żeś waćpanna kobietą jest. Uniżenie się kłaniam i przepraszam za afront :)

ocenił(a) film na 8
uczensaibaby

Na tapet, a nie na tapetę.

ocenił(a) film na 10
Pinto

No tak. Ukłon dla czytającego ;)

sarewicz

partner? co ty pedau jesteś? XD

lsd909

sam jesteś gumiś...

użytkownik usunięty
lsd909

To była chujnia, te leśne misie bardzo popsuły ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones