PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 693
oceny
6,8 10 1 149693
6,8 45
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Ja osobiście chciałbym powrotu Dartha Maula. Jest to moja ulubiona postać, ze słabej trylogii
pierwszej (części 1-3). Niestety Obi-Wan musiał go zabić, bo w częściach 4-6 nie było o nim nawet
wzmianki. Wiem, że nawet komiksy mówiące o dalszych losach galaktyki nic nie mówią o
powrocie rogatego sitha, ale czy trzeba się sugerować kolorowymi obrazkami i dymkami z
tekstem, podczas kręcenia filmu?? Napewno nie. Na szczęście, nie dawno ktoś przypomniał
sobie, że Maul jest za dobrą postacią, żeby go uśmiercać na zawsze i wskrzesił go w Wojnach
Klonów. Lecz czy animowany serial może go przywrócić? Wolałbym go zobaczyć w trzeciej trylogii.

Cóż... A wy czego oczekujecie po części siódmej?

MIG_

Darth vader zabił go w komiksach i obi wan jeszcze raz też raczej nie wróci ale szanuje twoją wypowiedz myślę że jeszcze jednego ucznia miał kanclerz i chciałbym zobacz nowy zakon jedi na javin 4 żeby było widać w tle dużo jedi rożnych raz piękne krajobrazy ,miasta, fajne bitwy kosmiczne ,długie pojedynki na miecze i mroczny klimat

ocenił(a) film na 7
MIG_

VIII to rzymska ósemka :D

MIG_

Ale... wiesz że najpierw zrobili części 4-6, a dopiero potem 1-3? W 4-6 nie było o nim wzmianki, bo go jeszcze nie wymyślili :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones