PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 693
oceny
6,8 10 1 149693
6,8 45
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Reżyser

ocenił(a) film na 5

Świetnie by było jakby to on był reżyserem 8 części powinien też być 9 części bo to świetny reżyser

ocenił(a) film na 8
michal98_filmweb

Tak, Reżyser jest zdecydowanie świetnym reżyserem, jednym z lepszych..

michal98_filmweb

No masz racje to dobry reżyser :)

michal98_filmweb

Tak, to świetny reżyser. Bardzo dobry reżyser, który jest najlepszym reżyserem na świecie. Ogólnie bardzo dobry wybór reżysera, bo to fantastyczny reżyser.

ocenił(a) film na 8
Monstro

I jaki jeszcze jest ten reżyser? Jak dla mnie fantastyczny :D

ocenił(a) film na 9
michal98_filmweb

Wgl ja słyszałem, że scenariusz napisze scenarzysta. Jest to bardzo dobry scenarzysta, zna się na rzeczy i wgl powinien już dostać oscara ;o

użytkownik usunięty
michal98_filmweb

Tak też mi się wydaje, że ten reżyser to dobry reżyser.
Znam się trochę na reżyserach i reżyserii, więc nie mam problemu z poznaniem dobrego reżysera po jego reżyserii.
Mogę bez najmniejszych wątpliwości powiedzieć, że reżyseria tego reżysera to jedna z najlepszych reżyserii reżyserów, jakie widziałem.

michal98_filmweb

Ale czy ten reżyser o którym mówisz że ma reżyserować, to jeszcze jest reżyserem IX części? Bo chyba przez ten czas wyreżyserowali zmianę tego reżysera na innego reżysera, który teraz ma wyreżyserować ten film. Niemniej ten obecny reżyser bez wątpienia jest bardzo dobrym reżyserem, choć nie wiem jak się ma jego poziom reżyserii, do poziomu reżyserii reżysera który wcześniej miał się zająć reżyserią.

ocenił(a) film na 7
youzwa86

Dla mnie obecny reżyser jest lepszy od tego reżysera, gdyż reżyseruje on lepiej niż reżyser tego filmu. Poziom reżysera ma się nijak do poprzedniego reżysera.
Polecam tego reżysera.
Reżysera

Dziękuje.

Stanibon

o ile Rian Johnson to już taki pewniak na episod VIII, to Colin Trevorrow raczej będzie reżyserem IX episodu Gwiezdnych Wojen, źródło - https://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_sequel_trilogy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones