PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671051}

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
7,2 240 898
ocen
7,2 10 1 240898
7,4 41
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Zresztą każdy kto jest fanem, a przynajmniej widział pozostałe, przyzna mi rację.

użytkownik usunięty
kopek0408

Jestem fanem i nie przyznaję ci racji...

użytkownik usunięty
kopek0408

Jestem fanem i przyznaję ci rację...

ocenił(a) film na 9
kopek0408

Jestem fanem i absolutnie się nie zgadzam...

ocenił(a) film na 1
wifi_wifi

TFA to najgorsza część

ocenił(a) film na 1
kopek0408

Ja też jestem fanem i przyznaje ci racje

ocenił(a) film na 2
Gokussb

Ja również

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 2
Gokussb

Pozdrowionka!

ocenił(a) film na 1
ostry_cenzor

wzajemnie

ocenił(a) film na 5
kopek0408

Nie no nie przesadzajmy. Fakt, to gniot jadący na sentymentach i nostalgii żeby wyciągnąć pieniądze z portfela (w dodatku ze słabymi postaciami i fabułą skopiowaną z poprzednich części) ale nie jest najgorszy.
Po prostu najbardziej naodp***ol się zrobiony

afilman

Przy tym "cudzie" nawet Mroczne widmo było arcydziełem. I nie wyskakuj z Jar Jarem, bo Maz Kanata pobiła go w głupocie.

ocenił(a) film na 3
Nobody_important

Mroczne Widmo zostało nakręcone na przełomie XX/XXI wieku, a stylistycznie wygląda dużo lepiej, ma własny charakter postaci na swoim miejscu, a nie zwichrowanych gimbusów czy przemytników z kryzysem wieku średniego... Ale co do Maz Kanaty, wystarczył jej moment, by dostać star warsową nagrodę arcydebila roku, wystarczyła chwila, jedno otworzenie japy tylko po to, by wywołać lawinę katastrof ze śmiercią Hana jako wisienką na tym niesmacznym torcie... A, i bardzo niezgrabny pomysł z wyciągnięciem miecza Luke'a na dobrą sprawę znikąd, bez wytłumaczenia, bez uzasadnienia, po prostu "mam najsławniejszą kosę uniwersum i kropka, nie pytaj skąd". Zwrot fabularny poniżej krytyki...

kopek0408

Byłem fanem, Przebudzenie Moczu to zmieniło.

użytkownik usunięty
kopek0408

Jestem fanem i nie przyznaje ci racji

kopek0408

Ja też jestem fanem i przyznaje ci racje

ocenił(a) film na 2
DenisPipkaNastolatka

Ja również

kopek0408

100% racji! Nawet pstrokato-kolorowa trylogia I, II, III Papcia Dżordża ( której nie uznaję ) wciągnęła mnie bardziej niż Przebudzenie Mocy, które jest tak nudne, że nie mogłem się doczekać żeby wyjść z kina. Słabe postacie, beznadziejne pojazdy, statki, nie sięgające do pięt dizajnowi z klasycznej trylogii - marna podróbka. Jedynie dizajn nowych szturmowców mi się podoba. Słabe melodie - najlepszy motyw z Przebudzenia Mocy przegrywa z najsłabszym z klasycznej trylogii! Nie czepiam się Williamsa bo to już staruszek i napisał już dość dobrej muzyki, a wena nie trwa wiecznie. Praktycznie nic z tego filmu nie zapada w pamięć.

ocenił(a) film na 2
pumpalik

Popieram!

ocenił(a) film na 1
pumpalik

Ja nie uznaje TFA i tlj

ocenił(a) film na 2
kopek0408

Przyznaję całkowitą!

użytkownik usunięty
kopek0408

Byłem fanem, ten żałosny fandom to zmienił

ocenił(a) film na 2

witamy pana doriana z powrotem na filmwebie

ocenił(a) film na 2

oops

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones