PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495704}
5,5 9 241
ocen
5,5 10 1 9241
4,8 6
ocen krytyków
Halloween II
powrót do forum filmu Halloween II

witam, wie ktoś już może skąd mogę wziąć polską wersję napisów do tego filmu ?

pozdrawiam, będę wdzięczny za odpowiedź ;)

ocenił(a) film na 6
Jewelz

Póki nie będzie dvdrip to napisów też nie dostaniesz, więc lepiej ucz się języka:P

kamnil

oczywiście ze dvdrip jest już dostępny w sieci. Mam podać storny?...

ocenił(a) film na 6
Jewelz

podaj chętnie popatrzę, ale nie jest to możliwe bo film miał pierwszą premierę dopiero niecały miesiąc temu:))))

kamnil

http://isohunt.com/torrents/?ihq=halloween+2

proszę uprzejmie ;)

ocenił(a) film na 6
Jewelz

I ściągnąłeś ten film w takim właśnie formacie? Jaka była jakość? Moim zdaniem to niemożliwe, pewnie jest to film z 1981 a ktoś sobie jaja zrobił, żeby było więcej ściągnięć. No nie wiem.

kamnil

ściągnę sobie w najbliższym czasie, to Cię poinformuje ;P

nie rozumiem tylko Twojego zdziwienia - film miał światową premierę ponad miesiac temu, więc dlaczego nie miałoby go być jeszcze w internecie?

Ja rozumiem polskie napisy, ale filmy są w necie często już przed światową premierą.

Jeśli komuś się nie chce ściągać to może obejrzeć film w internecie w oryginalnej wersji proszę bardzo:

http://www.watch-movies-links.net/movies/halloween_ii/

pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Jewelz

Tak oczywiście zgadzam się, ale nie w tak dobrym formacie jak dvdrip, są to zwykle filmy nagrywane kamerą z kina i jest przy nich napisane zazwyczaj cam:P dlatego się zdziwiłem. Pozdrawiam

kamnil

Aaaa i tu się zdziwisz, bo większość filmów wcale nie jest wrzucona z kamery (no, może oprócz tych najnowszych, wiadamo dlaczego-.-). Ale fakt niestety, że w 90% są w gorszej jakości niż dvd-ripy. Ale da się obejrzeć spokojnie, pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones