PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838820}

Halloween. Finał

Halloween Ends
4,8 6 698
ocen
4,8 10 1 6698
4,4 11
ocen krytyków
Halloween. Finał
powrót do forum filmu Halloween. Finał

Nie wiem co ludzie mają do tej części, ale dla mnie najlepsza ze wszystkich. Mniej tu co prawda systematycznej rzeźni, ale wątek z narodzinami psychopaty w Coreyu - głównym bohaterze - bardzo ciekawy i mnie wciągnął bardziej niż oglądanie przez całe poprzednie części jak Mayers przez cały film kogoś zarzyna, a wszystko i tak kończy się na niezniszczalnej siostrzyczce i nieśmiertelnym psycholu. Tu jest trochę inaczej i ciekawiej.

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

Mi też się film podobał, najlepszy z trylogii, wreszcie skończyła się wkurzająca nieśmiertelność, a wprowadzenie Corey to bomba. Trochę tak na zasadzie - że w każdym z nas może mieszkać Myers. Film trochę odbiegł od typowego slashera i chwała mu za to. Dla mnie naprawdę fajny, wciągający i momentami zaskakujący film i do tego dobrze zrealizowany.

tomasz1709

Osobiście dla mnie za mało jest Lindsay, bo jednak byla drugą ostatnią ocalałą ofiarą myersa z pierwszego filmu. Koniec jest dziwny i wskazuje na to ze może powstac za kilka lat sequel. Moim zdaniem moze powstac jeszcze taki dodatek do tego filmu w ktorym bedziemy znali doasze losy allyson, lub laurie.

ocenił(a) film na 5
tomasz1709

Dla mnie poprzednie części wiele lepsze ja tylko czekałem jak ten Corey zdechnie i Mayers zacznie robić to co robi najlepiej

użytkownik usunięty
tomasz1709

Podobał ci się bo jesteś idiotą

mordachamordasinski

Jak to nie jego siostra xD

mordachamordasinski

No dla mnie dramat, „Halloween” bez Myersa to już nie „Halloween”. Na ten film chodzi się dla niego, a nie innego psychopatę…

ocenił(a) film na 6
Czarna44_fw

To co dopiero powiesz o Halloween 3.

ocenił(a) film na 5
settokaiba

Lubię oglądałem ale traktuje to jako całkowicie osobny film i nieraz jak oglądałem wszystkie części pomijałem 3

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

Masz rację. Ludzie hejtują tę część a to dziwne. Fabuła kręci się wokół kogoś innego, to zaskoczenie. Nie ma takiej sieczki jak poprzednio. Mniej nieracjonalnych zachowań postaci. Większość na plus.

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

I dla mnie również takie mocne 6+
Ludzie którzy sypią niskie oceny to pewnie 2/3 tej młodzieży i dzieciarni jaka przyszła na "horror" a potem zażenowanie czemu to takie kiepskie było.
Dzisiaj byłem na seansie to 1/3 sali to dzieciarnia i nastolatki. Tak się zastanawiałem ile z tych osób oglądało jakąś cz. sprzed 2018r.
Ale mniejsza.
Mnie się film podobał.
To co stało się z Coreyem było ciekawie pokazane.
Niczym jak z Jokerem - rzuć człowieka w społeczeństwo które go nienawidzi a zobaczysz co się stanie.
No właśnie.
Początek - świetny. Nawet się uśmiałem jak chłopak piz.gnął ;)
Co do samego Michaela, widać jaki był już styrany.
Jak nawet w konfrontacji zCoreyem przegrał , a może się podłożył ? Hmm..
Co do samej końcówki , no to sam bym tak zrobił na ich miejscu.
Od zawsze mówiłem, że skoro taki Jason odżywa to utnijcie mu głowę, spalcie ciało. Nawet owy temat ćwiartowania psychopaty z filmu był poruszany w żarcikach typu - że chociażby psychopata był kulawy, miał zaćmę i zeza w lewym oku i tak dogoni ofiarę, bo ta na prostej drodze wywali się 3x.
Ode mnie 6+
Fajne zwieńczenie serii.

Chociaż fakt, zdziwiła mnie reakcja Allyson, która jakoś dziwnie przyjęła do wiadomości słowa Coreya, że ten kogoś zabił.
No ale cóż tam.
Jestem osobiście zadowolony z seansu.

ocenił(a) film na 6
settokaiba

A tak, jeszcze jedno dodam,
Skoro to ostateczny koniec, Brakowało mi na napisach końcowych zlepku scen zabójstw z wszystkich cz. halloween jakie wyszło, i mówię także o tych "niekanonicznych".
Napewno by to dodało smaczku całości.

ocenił(a) film na 5
settokaiba

Raczej nie koniec powróci w innym wydaniu wiadomo . Ale jeszcze w tej serii coś wyskoczy

settokaiba

Ludziska kochane - oznaczajcie SPOILERY! Po co psuć innym seans?

użytkownik usunięty
settokaiba

Właśnie że to ty jesteś dzieciakiem, gdybyś nim nie był to nie wypowiadałbyś się o tym gównie w pozytywny sposób.

ocenił(a) film na 6

:D :D

mordachamordasinski

Właśnie wróciłam z kina. W sumie miałam okazję oglądać niemalże wszystkie (poza jedną) części Halloween i ta zdecydowanie świetnie wieńczy serię. Nie zamyka drzwi bezpowrotnie, bo daje opcje, aby w klimacie Halloween robić kolejne filmy ukazujące kiełkujące się w człowieku zło, ale już bez postaci Myersa.
Dla mnie 8/10, gdy tak się cofnę i przeanalizuję choćby poprzednią część, ta wypada duuuuuuużo lepiej :)

ocenił(a) film na 5
matio14

Mayers wróci to pewne zawsze wraca haha

użytkownik usunięty
matio14

Bo jesteś idiotką, gdybyś nią nie była to nie pisała byś bzdur o tym syfie który nawet nie powinien mieć prawa nazywania go Halloween i łączenia go z postacią Michaela Myersa.

mordachamordasinski

Ujdzie na tle publicystyki Tomka Lisa.

mordachamordasinski

Czemu od razu walicie SPOILERAMI?

ocenił(a) film na 6
Sebsen

Przeważnie zawsze w komentarzach są spojlery i po to jest sekcja komentarzy, by o filmach rozmawiać. Jeśli Ci się nie podoba, to nie czytaj i nie zaśmiecaj rozmów. Proste.

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

Jak dla mnie najlepsza część bo ta nieśmiertelność Michaela Myersa zawsze mnie wkurzała. Mam nadzieję, że to będzie naprawdę koniec.

ocenił(a) film na 5
Basia_101

Mogę się założyć że nie będzie i mam taką nadzieje . Mnie to nie przeszkadzało oczekiwałem szalonych morderstw bo slasher

użytkownik usunięty
Basia_101

Kolejna głupia która nie rozumie filmu

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

Ogląda się ciekawie,historia fajna,ale finałowa akcja wymuszona.Główna bohaterka staruszka dała radę samymi nożami ukrzyżować naszego zamaskowanego psychola.A przez tyle odcinków był postrzelony setki razy,palony żywcem,raniony różnymi narzędziami,a mimo wszystko uchodził w całości.Tu za to widać że niestety na siłę chcieli już zakończyć tę trylogię.Mimo wszystko warto obejrzeć.I na koniec jeszcze,brakowało mi tego że nie pokazali w końcu gęby MM.Pewnie wszyscy fani czekali właśnie na to ;).

jazdowicz2666

Pokazali w Halloween (2018)

użytkownik usunięty
jazdowicz2666

Nie jesteś fanką i nie rozumiesz fenomenu Michaela Myersa i tego jak jego postać została zgnojony a w tym filmie który filmem nawet nie powinien mieć prawa się nazywać, a reżysera powinno się powiesić.

użytkownik usunięty
mordachamordasinski

Jeśli jest się debilem to nic dziwnego że takie gówno się podoba

ocenił(a) film na 7

Jaki poziom komentarzy - taka ocena filmu :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones