PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838820}

Halloween. Finał

Halloween Ends
4,8 6 698
ocen
4,8 10 1 6698
4,4 11
ocen krytyków
Halloween. Finał
powrót do forum filmu Halloween. Finał

Michael Mayers to legenda filmów na Halloween. On musi trwać i nie może zginąć. To tak jakby zakazali Kevina w święta :D to jest jeden z tych filmów, który będzie zawsze kontynuowany jak telenowela i co najlepsze? Nie mam nic przeciwko :)

Ps. Micheal Mayers vs Jason, to byłby kosmos :D no i gdzieś tam freddy w tle chociaż już był z jasonem.

ocenił(a) film na 3
Rusin_CK

ja do tej pory też nie miałem, ale po tym oststnim zastanawiam się czy nie dać sobie już spokoju ;)

Rusin_CK

Myers vs Krueger tez bylby dobry

ocenił(a) film na 7
Rusin_CK

Masz rację Myers vs Jason to by było coś. Też o tym pomyślałem jakiś czas temu.

ocenił(a) film na 1
widbos

Przejrzyj sobie kanał YouTube Blinky500. Reżyser, Chris R. Notarile (facet ma swoją stronę na Filmwebie), nakręcił mnóstwo takich crossoverów i alternatywnych historii. Szkoda, że facet nie odnalazł się na srebrnym. ekranie. To on powinien był nakręcić tę trylogię, wtedy wyszłoby coś lepszego. Takie jest MOJE zdanie.

ocenił(a) film na 5
Rusin_CK

Ciekaw jestem ile macie lat ? Freddy, Michael Hason dlaczego chcecie jakiś Mortal Kombat? Jezeli tak piszecie to w ogóle nie jesteście fanami żadnej z serii i nie macie o nich pojęcia

Michale Myers jego celem było wybicie całej rodziny a że ktoś stawał mu na drodzę to trudno. Jason zabijał turystów nad jeziorem Crystal Lake z zemsty za zabicie matki.
I co ma w ogóle do tego Freddy, który zabija w koszmarach i wogóle nie posiada fizycznego ciała w realu?

Wiecie jaką ocene by dostał to film ? 1 Bo o czym miało by to być? Michael Jason przecież oni nie śpią to jak freddy z nimi miałby gadać i w ogóle po co skoro jego motywacją jest zabijanie dzieci z Elm Street

Najlepszym filmem z serii po jedynce (tej prawdziwej) jest Halloween 4, mogliby pociągnąć motyw znaku Thorna kontynuowany w piątce i spieprzony w 6

A nie jakieś bajki superhero które tu wymyślacie, Obejrzyjcie sobie raz jeszcze TRansformers albo Marvela... mało wam walk superhero?

ocenił(a) film na 5
Bartekh28

Ja cały czas i za dzieciaka i teraz traktowałem te wszystkie serie ja dobrą rozrywkę . Dla mnie to por prostu mordercy . Jason kontra Freddy było świetne . Chętnie bym zobaczył taką mega konfrontacje Jason , Freddy , Myers i walka między nimi . Krwawy sztos był . Nie wazne o czym ważne żeby były szalone mocne morderstwa

ocenił(a) film na 5
Rusin_CK

Czekam na to całe życie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones