PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849941}
8,6 9 092
oceny
8,6 10 1 9092
7,8 5
ocen krytyków
Hamilton
powrót do forum filmu Hamilton


Bo ja nie ;D Ale cudnie było zobaczyć plującego Groffa, komicznego Daveeda, Renée fenomenalnie rapującą 'Satisfied', najulubieńszego Lin-Manuela i w ogóle wszystkich! To tyle. Chciałam się tylko podzielić swoim zachwytem. <3

ocenił(a) film na 10
nenyan

Chyba się nie da nie śpiewać :D Pamiętam jak byłam na wystąpie na żywo to musieliśmy się z przyjaciółmi na zmianę uciszać, żeby nie przeszkadzać innym ludziom.

ocenił(a) film na 10
Siaice

Pewnie robiłabym tak samo! W listopadzie kupiłam bilety do Londynu na 22 kwietnia i od razu uprzedzałam męża, że nie ma bata - będę śpiewać, więc może nie chce siedzieć obok mnie ;D Ale wiadomo, spektakl został odwołany, także nie przekonaliśmy się czy byłabym się w stanie powstrzymać ;)

ocenił(a) film na 10
nenyan

Nam się udało załapać, bo to było na początku marca. Ale myślę, że takie śpiewanie to dobra oznaka, bo pokazuje w jakim stopniu ta historia potrafi poruszyć ludzi

ocenił(a) film na 9
nenyan

Przy pierwszym seansie nie śpiewałem, tak sobie postanowiłem. Drugi seans już był do tego lepszym miejscem.

ocenił(a) film na 10
_Garret_Reza_

U mnie odwrotnie. Przy pierwszym oglądnięciu było śpiewane - musiałam dać ujście tej energii i radości :) Przy drugim - uważnie słuchane i obserwowane, żeby powyłapywać jakieś szczegóły, które umknęły za pierwszym razem.

ocenił(a) film na 10
_Garret_Reza_

Też dopiero za drugim razem dołączyłam do aktorów śpiewając, za pierwszym chciałam wyłapać jak najwięcej szczegółów, a i tak ciężko mi się było skupić na czymkolwiek jak Daveed był na scenie xdd

ocenił(a) film na 7
nenyan

tak, ja

ocenił(a) film na 9
nenyan

Kilka dni temu oglądałam na żywo na Broadway'u i to dopiero było trudne nie śpiewać w teatrze :D Co prawda za bardzo się przyzwyczaiłam do pierwotnej wersji z Linem, ale w niczym to nie przeszkadzało, wrażenia wspaniałe!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones