PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6019}
7,3 11 126
ocen
7,3 10 1 11126
7,4 8
ocen krytyków
Hamlet
powrót do forum filmu Hamlet

Zabieram się niedługo do pisania pracy maturalnej, przeczytałam już książkę film
obejrzałam już stosunkowo dawno. Gdyby ktoś mógł dać mi jakieś wskazówki i swoje
opinie byłabym mega wdzięczna, przyda mi się pomoc ;>

luzak22luzak

też mam ten temat ;p ^^ i też zastanawiam się co napisać na temat tego filmu ;) ja piszę jeszcze o "Romeo i Julii" z Leonardem, "Tronie we krwi" i "Zakochanej złośnicy". Przynajmniej takie mam założenie. A Ty o czym jeszcze?

agu93

no własnie mam Hamleta i mam Panią Dulską i ciężko mi na cokolwiek wpaść ;/ Romeo i Julia lepsze bo między filmem a książką sporo różnic ;) Mój wybór nie za ciekawy , tzn w tym sensie że nie mam pojęcia jak się za to zabrać :D

moma2410

A możesz powiedzieć czy pomiędzy Hamletem książką, a Hamletem filmem jest duża różnica? Omawialiśmy na polskim tylko "Makbeta", a "Hamleta" oglądaliśmy tylko film(co nie zmienia faktu, że książkę zamierzam przeczytać), z którego musimy zrobić plan wydarzeń, a ja średnio ogarniałam na lekcji i niewiele pamiętam z filmu, więc pomyślałam, że może zjadę z planu książki, ale nie wiem czy to się ze sobą ściśle łączy:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones