PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665283}
4,8 2 422
oceny
4,8 10 1 2422
Hammer of the Gods Młot bogów
powrót do forum filmu Hammer of the Gods - Młot bogów

Vikings

użytkownik usunięty

Widzę co najmniej dwóch aktorów z Vikings;) mam nadzieję, choć po obejrzeniu trailera nasuwają mi się pewne
wątpliwości, że film chociaż zbliży się do poziomu serialu, bo tematyka rzeczywiście ciekawa, a przez ostatni czas niestety
ignorowana przez filmowców;)

Właśnie, to karygodny błąd ta ignorancja. Vikings pokazuje, że tematyka może wiele pokazać i zgłębić, idea pierwszych odkryć, zderzeń z kulturami - coś pięknego. Chcemy więcej Wikingów w filmach!! :)

A tak na marginesie, to jak to z tym poziomem? Ocena nie zachęca do obejrzenia..pytam jak fan fana Vikings :)

ocenił(a) film na 5
Dehzz

To może ja odpowiem, jako fanka Vikings.

Hammer to porażka. Już zwiastun budził wątpliwości, że nie będzie to zbyt dobra produkcja i niestety sam film to potwierdza. Bardzo słaby, przewidywalny i z kiepskim aktorstwem. Szkoda, bo w obsadzie ludzie z Vikings (Rollo!! <3 ) i GoT-owcy (Roslyn, Stary Niedźwiedź i Yoren).

Zgadzam się z wami, że powinno być więcej filmów z wikingami, ale Hammer zawodzi. Co więcej - w trakcie filmu wydarza się coś, co mnie osobiście zniechęciło do dalszego oglądania, ale mimo to obejrzałam do końca.

Emeraldine

To jak fan fance, dzięki za recenzję:)
Tego się obawiałem więc zapobiegawczo nie oglądałem. Po co psuć sobie wrażenie z Rollo i reszty, te emocje na jego z pozoru kamiennej twarzy dają fajny wkład do klimatu, wewnętrzna walka itd. No nic, jak coś znajdziecie "Vikingowego" to dajcie od razu znać ;) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Dehzz

Nie przesadzajmy z tą kiepścizną. Jak dla mnie to całkiem znośny film, bałbym się użyć słowa dobry, ale jest całkiem niezły. Rąbanka nie wymagająca zbyt dużo myślenia, ale podana w sposób strawny i polana krwistym sosem. Nie ma co porównywać do Vikings bo to nie jest film na "poważnie" - widowisko historyczne. Tu nie chodzi o historie, ale o rozrywkę, czy może nawiązując do treści filmu o "rozczłonkownie". Ot można się pogapić, ale ocena jaką ma ten film jest za niska. Nie zasłużył sobie tylo na 4,5. Myślę, że sprawiedliwie byłoby między 5 a 7.

ocenił(a) film na 7
Dehzz

Jeżeli ktoś lubi tematykę Vikingów to film w skali 1-10 spodoba mu sie na 6, naprawdę nie jest taki zły.

Emeraldine

a o co biega z ta ukamienowywaną laska? dziwny wtręt, jeden uwalnia ja, po to, zeby drugia ciachnął ją ciupagą?
abstrahując, ze ukazuje to bezmyślnie porywczy charakter Grima.

Czy tylko ja odnioslem wrazenie, to jest tandetna podrobka "Czasu apokalipsy"?

ocenił(a) film na 5
mammudu

Coś w tym jest, bo mi również nasuneły sie takie skojarzenia...

ocenił(a) film na 7
mammudu

Jeżeli już to "Jądro Ciemności" ktoś tu czyta książki w ogóle ????

jacator74

a co to jest ksiazka?

jacator74

Nie czytałem ale chyba ogladałem ten film. O jądrach, tzn o jajach. Kosmicznych jajach. To o to ci chodzi??

ocenił(a) film na 7
Ghost6

Normalnie błysnąłeś elokwencją jak woda w toalecie gratuluję ......

jacator74

Dobiłeś mnie swoim porównaniem jak gwóźdź trumnę, jak SS-man kulawego żyda. Przez ciebie czuję się przyklepany jak trawa po deszczu.

ocenił(a) film na 7
Ghost6

Kończę nie powinno się wyśmiewać z ułomnych.....

jacator74

Converte gladium tuum in locum suum: omnes enim, qui acceperint gladium, gladio peribunt.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Przede wszystkim fatalna, irytująca muzyka. Vikingowa rzeźnia a w tle dubs-shit!? No bez jaj!

Ghost6

Zależy co się komu podoba,dla mnie muzyka zdecydowanie na plus,dodaje klimatu. Nie bardzo wiem co to dubs-shit-jakaś nowość ? Co do samego filmu to mi przypomina ekranizacje gry. Szału nie ma ale jak ktoś lubi RPG i ma wyobraźnie to mu się spodoba.

ocenił(a) film na 7

wsumie sie zgadzam zmarnowany fajny pozmysl na film gdyby inaczej to "sfilmowac" bylby fajny film ciekawy itd itp , w ocenie 2/10 daje za checi - za darmo jak niebedzie czego ogladac mozna to w ostatecznosci.

ocenił(a) film na 7
marcinkf

Ja nie zauważyłem żadnych wad w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
aronn

sed operas de latinus interpres TAT

kirwana84

Swego czasu po łacinie mówiłem lepiej niż nie jeden student dzisiaj po angielsku. A co znaczy to TAT na końcu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones