PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 153
oceny
6,7 10 1 78153
6,1 38
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Nie wiem czy kto to pisal już ale bardzo mnie to interesuje. Podobno gdzies w interncie jest zapisane jest ze Hans Solo jest starszy od Lei o 10 lat a filmie wyglada na około 25 lat, czyli niby Leia juz powinna sie urodzic. Pod koniec filmu jednak pokazuje sie Darth Maul który z tego co pomietam został zabity przez Kenobiego w Mrocznym Widmie przed narodzeniem Luka i Lei. Czyli o ile Hans Solo jest starszy od Lei? Jak cos pomieszałam to przepraszam. Ale bardzo mnie to nurtuje.

dominikasienkiewicz666

Jedynym wytłumaczeniem jest, że Darth Maul jednak przeżył pojedynek z Obi Wanem. Fabuła Hana Solo na pewno dzieje się pomiędzy Zemstą Sithów a Nową Nadzieją (i Łotrem 1), bo to już przecież czasy imperium, czyli po przejęciu władzy przez Palpatine, więc Luke i Leia już się urodzili. Kto i jak go odratował (i po co skoro Palpatine miał już nowego ucznia - Dooku) tego nie wiem.

dominikasienkiewicz666

Wszystko jest wyjaśnione w serialu animowanym Wojny klonów (jest kanoniczny)...Ja nie będę ukrywał że serialu nie lubie.
Na tej stronie masz wyjaśnianie....jeśli nie chcesz oglądać serialu
http://www.ossus.pl/biblioteka/Darth_Maul

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones