PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 969
ocen
6,7 10 1 77969
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Alden

ocenił(a) film na 7

Gość jest słaby jak ręce tyranozaura. Obejrzałem piękne istoty i ave cezar i jego akcent jest paskudny, niestety nic z tego nie będzie. Zresztą Danny glover tez nie wróży dobrze. W spider manie i Atlancie dobrze gra jak jest zbakany. A lando chyba taki nie jest.

ocenił(a) film na 10
MJ9

Możesz mi powiedzieć jedno ; Jaki jest sens krytykować tego młodego na hana Solo , skoro film NIE ujrzał światła dziennego ??? . Jest to kompletnie bez sensu i brak logiki poczekaj do maja i potem ocenisz , a nie premiery jeszcze nie ma i snujesz czarnowidztwo .

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Myślę że wyczerpałem temat swoją wypowiedzią. Nie oceniam filmu. Tylko aktora na którego barkach ma on być.

ocenił(a) film na 10
MJ9

No to tym bardziej poczekaj na maj by sprawdzić czy obawy do tego młodego uzasadnione są, i nie snuj czarnowidztw bo to NIE jest dobre rozwiązanie .

Naprawdę nie ogarniam tego jaki jest sens krytykowania tego młodego aktora

ocenił(a) film na 10
MJ9

zobacz tego linka
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/02/08/han-solo-gwiezdne-wojny-historie-h arrison-ford/

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Widzialem zwiastun. Najgorszy film ze Star Wars nadchodzi.

ocenił(a) film na 10
MJ9

Nic nie zrozumiałeś . Ford pomógł temu młodemu przy głównej roli , to raz a dwa najgorsze filmy ze star wars to TFA i tlj .

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Zobaczysz.

ocenił(a) film na 10
MJ9

po 1 Przeczytałeś chociaż linka którego wrzuciłem ? Jak nie to zobacz
po 2 . Ja baardzo na ten film czekam i z radością na niego pójdę .
po 3 nie podzielę twego negatywnego odczucia .
po 4 Będzie to drugi udany film sw zaraz po łotr 1

ocenił(a) film na 10
MJ9

Na pewno NIE podzielę negatywnego odczucia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones