PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 041
ocen
6,7 10 1 78041
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Z tego co pamietam to Imperium było PO wojnach klonów i Darth Maulu...
wiec czemu tutaj Darth Maul wystepuje skoro byl o wiele wiele wczesniej przed tym jak istniało Imperium ?

ocenił(a) film na 10
che_to_fra_jer

Czasy Imperium
Szkarłatny Świt


Maul w 10 BBY.
Około roku 10 BBY Maul był przywódcą przestępczej organizacji o nazwie Szkarłatny Świt. Kontaktował się z nim Dryden Vos poprzez hologram na swoim jachcie. Po jego śmierci, jego prawa ręka, Qi'ra zabrała mu pierścień, dzięki któremu włączyła hologram. Poinformowała Maula o śmierci Vosa oraz o fakcie, iż zginął on z ręki Tobiasa Becketta. Na wieść o tym, Maul nakazał jej przybyć na Dathomirę, aby razem zastanowić się co zrobić z Beckettem. Mężczyzna następnie włączył swój nowy miecz świetlny i powiedział, że odtąd będą współpracować znacznie bliżej.

Gokussb

Mogłeś po prostu linka wkleić xD

ocenił(a) film na 10
nejmekl902

ty znowu swoje dzieciaku

Gokussb

Mam pytanko co do qi’ra Co sie z nią stało ? Przecież w kolejnych częściach nic o niej nie było ? Czy może dopiero coś o niej będzie ?

ocenił(a) film na 10
mati92mks

jeżeli uważnie oglądałeś film o hanie solo wiedział byś że qi’ra udała sie do Dartha Maula na Dathomire

Gokussb

To wiem ze miała współpracować z nim ale co dalej ?

ocenił(a) film na 10
mati92mks

Nie wiadomo gdy sie okazało że film o hanie solo , sie nie przyjął minimalne są szanse że będzie to wyjaśnione . Ale mam nadzieje że będzie z czasem wznowienie tego filmu , a powody dla których ten film sie nie przyjął są dość , dziwne jakby wyjęte x kapelusza królik .

ocenił(a) film na 10
Gokussb

sorki miało być z zamiast x co prawidłowe zdanie miało być


'' a powody dla których ten film sie nie przyjął są dość , dziwne jakby wyjęte z kapelusza królik ''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones